12.01.2019 16:55 | Son Güncelleme:

Meteoroloji'den kuvvetli yağış ve kar uyarısı! İstanbul hava durumu

Hava durumuna ilişkin son veriler Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Meteoroloji tarafından yayımlanan hava durumu raporuna göre Antalya ve çevresinde kuvvetli yağış uyarısında bulunulurken Hakkari ve çevresinde ise yoğun kar yağışı beklendiği duyuruldu. İşte hava durumuna ilişkin yayımlanan son veriler...

Hava durumu raporu Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Yurdun büyük bölümünde etkili olması beklenen yağışların Antalya başta olmak üzere batı bölgelerde kuvvetli sağanak yağış şeklinde olacağı iç bölgelerde ise kuvvetli don ve buzlanma yaşanabileceği duyuruldu. Hava durumuna ilişkin yayınlanan son raporda ise Hakkari çevrelerinde ise yoğun  kar yağışı beklendiği duyuruldu.

Meteorolojiden yağış uyarısı!

Antalya çevrelerinde yarın kuvvetli yağmur ve sağanak, Hakkari çevrelerinde de yoğun kar bekleniyor

Antalya çevrelerinde yarın kuvvetli yağmur ve sağanak, Hakkari çevrelerinde ise yoğun kar bekleniyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, Türkiye  genelinde yarın parçalı ve çok bulutlu hava görülecek.

Batı Akdeniz, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri,  Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunun yağışlı geçeceği, Bilecik, Ankara, Konya,  Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Yozgat ve Elazığ çevrelerinde yağışların  genelikle karla karışık yağmur ve kar olacağı tahmin ediliyor.

Yağışların, Batı Karadeniz kıyıları, Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Muğla, Sakarya, Samsun, Diyarbakır, Batman ve Siirt çevrelerinde yağmur ve  sağanak şeklinde olması öngörülüyor.

Antalya çevrelerinde sabah saatlerinde kuvvetli yağmur ve sağanak,  Hakkari çevrelerinde ise akşam saatlerinde yoğun kar bekleniyor. Doğu Akdeniz'in açıklarında fırtına, Akdeniz'de fırtınamsı rüzgar  olacağı tahmin ediliyor.

İSTANBUL HAVA DURUMU

MARMARA

Çok bulutlu, bölgenin güney ve doğu kesimleri ile Edirne ve Tekirdağ çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu sabah saatlerinde Balıkesir çevreleri ile Çanakkale'nin güney ilçelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor.

BURSA °C, 9°C
Çok bulutlu, aralıklı yağmurlu

ÇANAKKALE °C, 7°C
Çok bulutlu, aralıklı yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu sabah saatlerinde güney ilçelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

İSTANBUL °C, 7°C
Çok bulutlu, aralıklı yağmurlu

KIRKLARELI °C, 3°C
Çok bulutlu

  

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1