Metin Hara, Adriana Lima'nın iki şartını kabul eder mi?

Adriana Lima ile Metin Hara'nın fırtınalı ilişkisini takip etmekte zorlanıyoruz. 2017 yazında başlayan aşklarının gelişimine, magazin basını sayesinde, bütün detaylarıyla hakim olmuştuk. Ancak bu ilişki birkaç ay önce bitti. Yeni dedikodu ise, barışacakları yönünde... Tabii eğer şu iki problemi çözebilirlerse...

Metin Hara, Adriana Lima'nın iki şartını kabul eder mi?

Posta gazetesinden Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Adriana Lima ve Metin Hara yaklaşık 10 gün önce buluşup, klişe tabirle 'ilişkilerini tekrar gözden geçirdi'. Hatta bu görüşmenin ne kadar sürdüğü bile yazıyor haberde: Tam olarak 1 saat! Şahane detaylar...

Ama asıl bomba ayrıntı şu: Adriana Lima'nın barışmak için iki şartı varmış. Şayet Metin Hara, Adriana Lima'nın kalbini tekrar kazanmak istiyorsa, bu iki şartı da kabul etmek mecburiyetindeymiş. 

Masal gibi değil mi?

Bu şartlardan ilki, evlilik. Eğer doğruysa, Adriana Lima haklarında çıkan 'reklam' iddialarını mümkün mertebe savurma niyetindedir demek.

Çünkü ayrılıktan sonra "Metin beni ve çevremi kullandı" dediği söyleniyordu. Uzun zamandır süregelen "Metin Hara reklam yapıyor" argümanını bizzat Lima'nın desteklemesi, hafife alınabilecek bir şey değildi.

"Türkiye'yi bırak, Amerika'ya yerleş"

"Türkiye'yi bırak, Amerika'ya yerleş"

Adriana Lima'nın ikinci şartı ise, sevgilisinin Türkiye'yi bırakıp Amerika'ya yerleşmesi...  Şaşırtıcı bir şart değil. Bu iki istek de gayet mütevazı ve mantıklı. Ben daha bomba bir şey bekliyordum açıkçası.

Adriana Amerika'da, Metin Türkiye'deyken bu ilişki yürür mü?

Adriana Amerika'da, Metin Türkiye'deyken bu ilişki yürür mü?

Brezilyalı bir model ve dünya çapında bir yıldız olarak Adriana Lima'nın eşiyle birlikte Amerika'da yaşamak istemesi çok normal. 

Bir ilişkiyi yürütebilmenin en önemli koşulu 'orta nokta'yı bulmaktan sonuçta. Metin Hara'dan imkânsızı istemiyor Lima. İlişkiyi hem mantıklı hem de duygusal bir şekilde devam ettirmek istiyor.

Adriana Lima Amerika'da, Metin Hara Türkiye'deyken bu ilişki yürür mü cidden? Tabii ki yürümez.

Uzun mesafe ilişkisinin doğasında var

Uzun mesafe ilişkisinin doğasında var

'Uzun mesafe' ilişkisi aşkın şiddetini artırsa da, bence ilişkiyi yürütmenin en önemli koşulu istikrar. İlk etapta gözden uzak olan uzun vadede gönülden de uzak oluyor. Zamanla kopuyorsunuz. Araya kilometreler girince, daha da hızlı kopuyorsunuz. 

İddialara göre Metin Hara, evliliğe sıcak bakıyor ama Türkiye'yi bırakma konusunda tereddüt yaşıyor. Lima ise şartlarında ısrarlı. Yani her şey çok güzel de, bir tek mekan sıkıntısı var.

Gönüllerin bir olması yetmiyor

Gönüllerin bir olması yetmiyor

O zaman şu soruyu soralım: Mekan, bir ilişkide ne kadar önemli? "Gönüller bir olsun" lafı doğru mu?

Bence değil. Aşk, mantık tanımaz. Evlilik kararı alınan bir aşkta ise hiç tanımaz. Metin Hara ve Adriana Lima'nın da bunca olaydan sonra bile ayrılmamasını varsayarsak, birbirlerine aşık oldukları bir gerçek. Ancak yavaş yavaş ikinci aşamaya geçmeleri gerekiyor. Aşk tek başına yeterli olmuyor. Biraz mantık şart!.. Böylelikle bu aşka istikrar getirebilirler.

Yerden göğe, ABD'den Çin'e kadar haklı

Yerden göğe, ABD'den Çin'e kadar haklı

Bu ilişkide bence mantıklı olan taraf Adriana Lima. Kapris filan yaptığı da yok. Taleplerinde yerden göğe, ABD'den Çin'e kadar haklı. Sadece kendi mutluluğunu değil, bir ilişkinin nasıl yürütülebileceğini de hesaplıyor. Konuya yapıcı yaklaşıyor. Metin Hara'nın da bu mantığa karşılık vermesi gerek.

 

Metin Hara'nın 'aşk' sınavı...

Metin Hara'nın 'aşk' sınavı...

Metin Hara'nın ne yapacağını, nasıl bir karar alacağını merak ediyorum. Aşk için, sevgi için uzun vadeli kararlar alması şart. Adriana Lima'yı 88 yaşında da sevebileceğini düşünüyorsa, "Demek ki reklammış" söylentilerine kulağını tıkayıp şartları kabul etmeli. En iyi böyle ispat edebilir aşkını.

Bakalım bu sınavı geçebilecek mi?

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak