15.02.2010 - 00:31 | Son Güncelleme: 15.02.2010-0:32 A-A+

Metin Tekin: Şevval sorumsuz anne değil

Eski futbolcu Metin Tekin, 13 yaşındaki oğlunun nargile içerken çekilen fotoğrafları konusunda eski eşini savunduİBRAHİM ŞAHİN

Şevval Sam’ın geçen hafta Bebek Ottoman Nargile’de 13 yaşındaki oğlu Tarık Emir Tekin’in elinde nargileyle görüntülenmesi tartışma yarattı. Sam, oğlunun sadece internet sitesine koymak için nargileyle fotoğraf çektirdiğini açıkladı. Sam’ın eski eşi Metin Tekin ise “Oğlumun nargile içmek gibi bir alışkanlığı yok. Öyle şey bir şey olabilir mi? Çünkü alerjik astımı var. Değil nargile içmek, dumanlı yerde bile duramaz zaten... Böyle bir iddiaya ancak gülerim. Tarki orada nargile içmiyor, fotoğraf çektirmek için poz veriyor. Olay, Şevval sorumsuz anneye getirilmeye çalışılıyor ama Şevval sorumsuz bir anne değil” dedi.
Eski eşi Şevval Sam’ın oğluyla akşam üzeri bir şeyler içmek için nargileciye uğradıklarını öğrendiğini belirten Tekin, “Biz Şevval ile iyi dostuz. ‘Vay bir anne, nasıl bunu yapar?’ gibi bir şey yok. Belki çocuğun elinde nargilenin olması hoş bir görüntü değil ama o anlamda yapılmış bir şey değil. Çocuk fotoğraf çektirmek istemiş, o sırada da görüntüsü çekilmiş. Olay farklı yerlere çekilmesin” diye konuştu.

Etiketler
Bilgi YarışmasıHangisi bir Türk müziği makâmıdır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.