Metropol hayatını bırakıp köye yerleşen ünlüler

Metropol hayatını bırakıp köye yerleşen ünlüler

Metropol hayatını bırakıp köye yerleşen ünlüler
Belki de bir anda verilebilecek bir karardır, belki de uzun süre düşünmek gerekiyordur... Kimileri pat diye çekip giderken kimileri hala düşünme aşamasında! Metropol hayatından sıkılıp doğayla iç içe daha sakin ve dingin bir hayat yaşamak isteyen ünlüler Ege'ye kaçıyor. İşte bazıları...

KIRAÇ KARAVANDA YAŞIYOR

KIRAÇ KARAVANDA YAŞIYOR
Şarkıcı Kıraç’ın eşi Ayşe Şule Bilgiç ve çocuklarıyla birlikte, 5 yıldır yılın belirli dönemlerinde Beykoz’a bağlı Ali Bahadır Köyü’ndeki bir çiftlikte yaşadığı ortaya çıktı.
 

17 İNEK, 6 TAVUK, 8 ÖRDEK, 5 HİNDİ BESLİYOR

17 İNEK, 6 TAVUK, 8 ÖRDEK, 5 HİNDİ BESLİYOR
Eşi Ayşe Şule Bilgiç’le bankadan kredi çekerek bu çiftliği aldıklarını ve kredisini hâlâ ödediklerini söyleyen belirten Kıraç, HT Magazin'e verdiği röportajda, “13 dönümlük bu çiftlikte 17 inek, 16 tavuk, 8 ördek ve 5 hindi besliyorum” dedi.
 

"TOPRAKTAN GELDİK, TOPRAĞA GİDECEĞİZ"

"TOPRAKTAN GELDİK, TOPRAĞA GİDECEĞİZ"
Çiftlik sit alanı olduğu için 5 yıldır karavanda yaşamaya mecbur bırakıldıklarından dert yanarak ilgili makamlara seslenen Kıraç, bütün ömrünü şehir hayatında geçirenlereyse “Topraktan geldik toprağa gideceğiz, kini ve nefreti arkamızda bırakalım” çağrısında bulundu.
 

DENİZDE DUŞ ALAN ÇİFT: ATİLLA SARAL VE İNCİ TÜRKAY

DENİZDE DUŞ ALAN ÇİFT: ATİLLA SARAL VE İNCİ TÜRKAY
Atilla Saral uzun süredir oturduğu İstanbul'daki lüks villasını ve cipini satıp Kuzey Ege'ye yerleşmişti. 
 
"Her şeye sıfırdan başlıyorum, şöhretli hayatı bırakıyorum" diyerek Assos-Küçükkuyu yolu üzerinde arazi alan Atilla Saral artık burada yaşıyor. 
 
15 metrekarelik konteyner ve 20 metrekarelik karavan onun yeni evi. 
 
Sevgilisi İnci Türkay ise İstanbul'daki işlerinden vakit bulduğunda soluğu Atilla Saral'ın yanında alıyor. 
 

MÜGE BOZ KAZDAĞLARI'NDA

MÜGE BOZ KAZDAĞLARI'NDA
Müge Boz Kazdağları’nın eteklerindeki Bayramiç’ten ahşap bir ev satın almıştı. 
 
Kazdağları’nın bol oksijeni ve doğasıyla, Ege’nin, Akdeniz’in ve Marmara’nın iklimine sahip olması ve bazı arkadaşlarının da bu bölgede yaşıyor olmasının da bu tercihinde önemli rol oynadığını belirten Boz, satın aldığı evin fiyatını ise açıklamadı.

BU EVDE ÇİKOLATA YAPACAK

BU EVDE ÇİKOLATA YAPACAK
Müge Boz bu küçük evinde çikolata üretmeyi planlıyor.

EGE, BODRUM-GÜVERCİNLİK'TE

EGE, BODRUM-GÜVERCİNLİK'TE

90'lı yılların popüler şarkıcısı Ege uzun zamandır ortalarda yoktu. Ege, Bodrum Güvercinlik'te kendisi için ağaçtan ev yaptırdı.

TEK BAŞINA, ORMANIN İÇİNDE

TEK BAŞINA, ORMANIN İÇİNDE

Ege yeni yaşamıyla ilgili olarak "Şehir gürültüsünden uzak tek başıma ormanın içine yaşamayı seçtim. İnternetim yok, kargaşa yok, kavga yok. Bodrum'da haftanın 3 günü sahneye çıkıyorum. Market ihtiyacını görüp evime geliyorum. Doğa ile iç içe yaşamak bana huzur veriyor" dedi.

ASLI TANDOĞAN RİVA'DA

ASLI TANDOĞAN RİVA'DA
Oyuncu Aslı Tandoğan, İstanbul'un stresinden uzaklaşmak için İstanbul'a yakın ama dingin bir köy yaşamını seçti.
 
Oğlu Atlas'ın doğumundan sonra şehirden uzakta, Riva'da yeni bir yaşam kuran ünlü oyuncu, “Hayatımızdaki stres faktörleriyle başa çıkabilmek için şehirden uzakta oturmayı tercih ettim" dedi.
 

OĞLUYLA SEBZE BAHÇESİNDE OYUN OYNUYOR

OĞLUYLA SEBZE BAHÇESİNDE OYUN OYNUYOR
"Uzak olmanın zorlukları var ama köyde yaşamak insana dinginlik veriyor. Doğayla iç içe olmak beni mutlu ediyor. Küçük bir sebze bahçem var. Atlas'la bahçede bol bol vakit geçiriyorum. Mümkün olduğunca huzurlu ve sakin mekânlarda bulunuyor, pozitif ve duyarlı insanlarla hayatımı geçirmeye özen gösteriyorum.”
 

HAYKO CEPKİN BELEDİYE BAŞKANI BİLE OLABİLİR!

HAYKO CEPKİN BELEDİYE BAŞKANI BİLE OLABİLİR!
Hayko Cepkin iki sene önce İstanbul’la ilişkisini kesti ve Güney’e, Selçuk’a yerleşti. Şirince’de açtığı kamp alanında çalışıyor. Yöre halkının çok sevdiği Cepkin artık Selçuk’a belediye başkanı olmaya da sıcak bakıyor.

Yeliz Doğramacılar

Yeliz Doğramacılar
İstanbul’u bırakıp Adana’da yeni bir hayata başlayan güzel oyuncu 2 çocuğu ve eşi ile birlikte çiftlik hayatı yaşıyor. Instagram hesabından herkesi kıskandıran oyuncu halinden oldukça memnun gibi gözüküyor.
 

Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan
Geçtiğimiz yıl Muğla’da bir çiftlik satın alan Yılmaz Erdoğan organik tarım ürünlerine merak sardı. Film projelerine devam eden Erdoğan sadece iş için İstanbul’u tercih ediyor. Onun dışında tüm zamanını Köyceğiz’deki evinde geçiriyor.
 

Sümer Ezgü

Sümer Ezgü

Uzun süre Ankara’da yaşadıktan sonra İstanbul’a yerleşen Sümer Ezgü daha sonra yazları gittiği Antalya’ya tamamen yerleşme kararı aldı ve İstanbul’daki evini Antalya’ya taşıdı. Sadece işi olduğunda İstanbul’a geliyor.
 

Yüksel Ak
 

<div>
Y&uuml;ksel Ak</div>
<div>
&nbsp;</div>
Eski Türkiye güzellerinden olan Yüksel Ak önce mankenliği ve sunuculuğu bıraktı daha sonra ise İstanbul’u terk etti. İlk evliliğini manken Şenol İpek ile yapan Yüksel Ak daha sonra İzmirli iş adamı Osman Rimer ile evlenerek İzmir’e yerleşti. Ares ve Kaya isimli iki tane oğlu bulunuyor.

Şenay Düdek

Şenay D&uuml;dek

Menajerlikten sunuculuğa kadar bir çok iş yapan ünlü gazeteci Şenay Düdek de İstanbul’u bırakıp giden isimlerden birisi. Bir dönem Hülya Avşar, Seren Serengil ve Fulden Uras gibi isimlere menajerlik yapan, daha sonra televizyon kanallarında sunuculuk ve özellikle köşe yazılarıyla herkesin tanıdığı Düdek uzun süredir İzmir’de yaşamını sürdürüyor.

Özgü Namal

&Ouml;zg&uuml; Namal
Reklamcı sevgilisi ile ilk çocukları Nefes olduktan sonra Kaş’a yerleşen çift mutlu aile yaşantılarını gözlerden ve İstanbul’dan uzakta yaşıyor. İkinci kez anne olan Özgü Namal kalabalıktan uzak yaşamayı tercih eden ünlülerden oldu.

Yeliz Yeşilmen

Yeliz Yeşilmen

Sunuculuk ve oyunculuk yapan Yeliz Yeşilmen iş adamı Ali Uğur Akbaş ile evlenip kendi memleketi de olan Adana’ya yerleşti. Asya ve Birbey adında iki çocuğu olan Yeşilmen, pırıltılı yaşamını bırakıp tamamen sade bir yaşam sürdürüyor

Yeşim Büber

Yeşim B&uuml;ber
Yeşim Büber tekne hayatını tercih eden ünlülerden oldu. Tüm yaşamını eşi ve ikizleri ile yaz kış tekne de geçiren oyuncu İstanbul’a da tekneleri ile geliyor Kanlıca’da demir atıp bir süre sonra istediği başka yere geçiyor

Bu makaleye ifade bırak