Tekirdağ

Yerel Haber
13 Şubat 2014 - 10:43

MHP KAPAKLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YÜCEL: “ŞAİBESİZ ADAYLARA DESTEK VERİN”

IHA

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı kapsamında partiye katılan Yalçın Bulut ve Aytekin Odunci'ye rozetleri törenle MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, MHP Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol ve MHP Kapaklı Belediye Başkan Adayı Dr. Özkan Yücel tarafından takıldı. Programda konuşan Kapaklı Belediye Başkan Adayı Özkan Yücel, “En tahsilli, en dürüst, en güler yüzlü ve şaibesiz adaylara destek verin" dedi.
Büyükşehir yasası kapsamında ilçe statüsüne yükselen Kapaklı Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan Yalçın Bulut için Karaağaç’ta tanıtım programı düzenlendi. Tanıtım programına MHP Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol, MHP Kapaklı İlçe Teşkilatı üyeleri, MHP Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Nesrin Küp ve İlçe Kadın Kolları üyeleri, Karaağaç Belediyesi Meclis Üyeleri Ercan Çelik, Sait Torun ve Şahin Salgar, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları ve çok sayıda Karaağaçlı katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan MHP Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Yalçın Bulut, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Karaağaç’ta imara açık olan yerlerin yüzde 90’ının yollarını ve alt yapılarını tamamladıklarını belirten Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel ise “Kısıtlı bütçe ve imkânlarla bu kadar hizmet yaptık. İnşallah Allah nasip ederse halkımız da destek verirse Kapaklı Belediye Başkanı olarak, kalan hizmetlerimizi tamamlayacağız. Burada bir yaptıysak Kapaklı’da on yapacağız. Çünkü bütçemiz tam 10 kat artacak. Karaağaç’ta 5 yıldan beri kimseye ayrım yapmadan herkese eşit hizmet felsefesiyle çalıştık. Ben sizlerin adayıyım. Kazanırsam kapımı çalmadan içeriye girebilirsiniz. Sizi en iyi ben anlarım. Karaağaç’tan aldığım destekle Kapaklı’ya talip oldum. İnşallah 30 Mart’ta Karaağaçlı bir Başkanı Kapaklı’ya Belediye Başkanı yapacaksınız. Buna inancımız tamdır” dedi.
"BELEDİYECİLİK UZATILAN ELİ GERİ ÇEVİRMEYEN CÖMERTLİKTİR"
Karaağaçlıların seçimlerini yaparken, her şeyi iyi değerlendirmesini isteyen Dr. Özkan Yücel, “En tahsilli, en dürüst, en güler yüzlü ve şaibesiz adaylara destek verin. Benim hakkımda en ufak bir şaibe yoktur. Eğer bir kişi bunu iddia ederse yarın istifa ederim. 30 Mart seçimlerinde tüm Karaağaç’ın oylarına talibim” diye konuştu. Özkan Yücel, konuşmasına MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin 'Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir, odaklanmaktır. Belediyecilik gülümseyen yüzdür, uzatılan eli geri çevirmeyen cömertliktir, darda kalanlara acil yardımdır' sözleri ile son verdi.
Programın ardından MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen’in de katıldığı, Aytekin Oduci’nin katılım programına geçildi. AK Parti Karaağaç Belediye Meclis Üyeliği’nden geçtiğimiz günlerde istifa eden Aytekin Odunci, MHP’ye katılması dolayısıyla düzenlenen programda yaptığı konuşmada , “Bugün burada yeni kurulan ilçemiz Kapaklı’ya en iyi hizmeti götüreceğine inancımızın tam olduğu Dr.Özkan Yücel ile el ele omuz omuza mücadele etmek için MHP’ye katılmak amacıyla buradayım. Karaağaç olarak Kapaklı’ya büyük değer katacağız. Allah nasip eder halkımız da bize destek verirse 3 hilali Kapaklı’da dalgalandıracağız. Sizleri en iyi biz anlarız, en iyi hizmeti biz veririz. Kapaklı Belediyesi’nde söz hakkınızın olması için bizlere destek vermelisiniz. Dr.Özkan Yücel ile birlikte el ele Kapaklı’yı yeniden inşa edeceğiz. Yeni ilçemiz Kapaklı’yı birlikte yönetmek için desteklerinizi bekliyoruz” dedi.
Programda sırasıyla söz alan Kapaklı İlçe Başkaı Hayri Varol, MHP Kapaklı Belediye Başkan Adayı Dr. Özkan Yücel ve MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen’in konuşmalarının ardından partiye katılarak Dr. Özkan Yücel’e destek veren, Aytekin Odunci, Yalçın Bulut, Gökhan Babacan ve Tekin Kaya’ya parti rozetleri takıldı.

TekirdağYerel Seçim Sonuçları

Tekirdağ Hava Durumu

16°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.