Kars

Yerel Haber
24 Kasım 2016 - 12:45

Mhp Kars İl Başkanı Özcan, Öğretmenini Unutmadı

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars İl Başkanı Yaver Özcan, ‘Öğretmenler Günü’nde ilkokul öğretmenini unutmadı.
MHP Kars İl Başkanı Yaver Özcan 60 yaşındaki İlkokul öğretmeni Raif Gönen’i işyerinde ziyaret ederek elini öptü, Gönen’nin öğretmenler günü kutlayarak kendisine çiçek akdim etti.
Öğretmenler Günü’nde öğretmenini ziyaret ederek ellerini öpen Başkan Yaver Özcan, “Öğretmenin benim ilkokul öğretmenidir. Bizde çok emeği var. Çocuktuk, bizim ileriye dönük hayallerimizin oluşmasında öğretmenimizin çok emeği var. Bugün de Öğretmenler Günü münasebetiyle kendisini ziyaret ettim” dedi.
Yaver Özcan’ın okul yıllarında da liderlik vasfı olduğunu belirten Raif Gönen, müzik dersinde Özcan’ın Aşık Veysel’in ‘Dostlar Beni Hatırlasın’ türküsünü söylediğini ifade etti.
Raif Gönen, “Çok bahtiyar oldum, sevindim, gurur duydum. Bu makamda olmasından da ayrıca gurur duydum. Liderlik vasfı vardı onun, yaramaz değildi” diye konuştu.
Bir süre öğrencisi Yaver Özcan ile sohbet eden Raif Gönen, Özcan ile birlikte çay içerek okul yıllarını konuştu. MHP İl Başkanı Yaver Özcan, daha sonra öğretmenin işyerinden ayrıldı.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.