Teknoloji
01.03.2017 - 09:46 | Son Güncelleme: 01.03.2017-9:51

Middle-Earth: Shadow of War'un ilk tanıtım videosu yayınlandı

Middle Earth: Shadow of Mordor’un devam oyunu Middle Earth Shadow of War ortaya çıktı. Middle-Earth: Shadow of War, aynı zamanda PlayStation 4 Pro için hazırlanan ilk oyun olma özelliği taşıyor.

Sitene Ekle

2014 yılında sessiz sedasız piyasaya çıkan Middle Earth: Shadow of Mordor beklentilerin çok üzerinde bir beğeni toplamıştı. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit hikayelerinin arka planını oluşturan Orta Dünya’da geçen Oyunlar genel olarak beklentileri karşılamazken Shadow of Mordor oynanış şekli ve hikayesiyle olumlu yorumlar almıştı. Şimdi ise bu oyunun devamı niteliğinde olan Middle Earth Shadow of War geliyor.

Shadow of War hakkında henüz çok fazla bilinen bir şey yok. Oyunun çıkacağına dair bilgi ise Target adlı marketin listesinde oyunun ortaya çıkmasıyla geldi. Listeye göre oyun 22 Ağustos’ta Xbox One ve PS4 için çıkacak.

Oyun hakkında Target’ın listesinde yer alan açıklamada, ana karakter olan Talion ile Mordor’da kaleler ele geçireceğimiz, Sauron ve Yüzük Tayfları’nın tüm gücüne karşı koyacağımız belirtiliyor. İlk oyunda yer alan Nemesis sisteminin bu yapımda da yer alacağı belirtiliyor.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!


Yorum Yazın
Gönder
Bir akarsuyun suyunu topladığı alan hangisidir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX