Dünya
20.04.2013 - 15:42 | Son Güncelleme: 20.04.2013-15:43

Mide bulandıran haber

Hindistan’da 5 yaşındaki bir kız çocuğunun tecavüz ve işkenceye maruz kaldığı bildirildi.

Sitene Ekle

Kız çocuğunun, başkent Yeni Delhi’de 2 gün boyunca bir odaya hapsedildiği belirtildi. Polis, pazartesi kaybolan küçük kızın, ailesiyle yaşadığı binada bir daireye kilitlendiğini ve komşular tarafından ağlama sesi duyularak fark edildiğini kaydetti.

Yetkililer, bulunduğunda boğazında kesik ve vücudunda yara izleri olan küçük kızın, hastaneye kaldırıldığını, durumunun ciddi olduğunu ifade etti.

Söz konusu dairede yaşayan zanlının ise Yeni Delhi’ye 1000 kilometre uzaklıktaki Bihar eyaletinde yakalandığı öğrenildi.

Hindistan, ardı ardına tecavüz vakalarıyla sarsılıyor ve saldırganların son zamanlarda çocukları hedef alması endişeleri daha da büyütüyor.

Yeni Delhi’de 16 Aralık’ta 23 yaşında genç bir kadın otobüste toplu tecavüze uğramış ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Olay, ülkede geniş çaplı protestolara neden olmakla kalmamış uluslararası tepki de çekmişti.

 


Erken rezervasyon’da %50’ye varan indirimler...


Bilgi YarışmasıGezilip görülen yerleri, oralardaki insanların yaşantılarını, geleneklerini anlatan düzyazıya ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Tasa kelimesinin eş anlamlısı nedir?
    ©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.