Eskişehir

Yerel Haber
18 Ocak 2019 - 14:39

Milletvekili Günay, Ak Parti Ekonomi Danışma Kurulu Üyeliğine Seçildi

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti Ekonomi Danışma Kurulu üyeliğine yeniden seçildi.

Günay'ın iletişimi ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Avrupa Parlamenterler Meclisi üyeliği, AK Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı, TBMM Grup Denetçiliği görevlerine de devam eden Günay, AK Parti Ekonomi Danışma Kurulu'na 27'nci dönemde tekrar seçildi.

 

Günay, Türkiye için önemli sorumluluklar aldıklarını, milletin ve Eskişehir'in teveccühüyle seçildiği milletvekili görevini en iyi
şekilde yerine getirmek için çalıştığını kaydetti.

Türkiye'ye ve Eskişehir'e her ne şekilde katkı sağlayabilmek adına elinden geleni yapacağını belirten Günay, "Tabi tempo çok yoğun. Gece geç saatlere kadar Meclis'ten halkımızın refah düzeyini artıracak yasaları geçiriyoruz, yeni ekononmik ve sosyal politikalar üzerinde çalışıyoruz. Ancak Cumhurbaşkanımızın önderliğinde biliyoruz ki durmak yok, yorulmak yok. 'Önce millet, önce memleket' diyerek çalışacağız." ifadesini kullandı.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.