Erzincan

Yerel Haber
12 Aralık 2016 - 14:49

Milli Eğitim'den İl Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

IHA

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısında yaralanan ve şehit olan emniyet mensupları için İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy’a taziye ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret; İl Millî Eğitim Müdürlüğünü temsilen Şube Müdürü Cevat Bingöl ve beş okuldan birer öğrenci ile birlikte gerçekleştirildi. Ziyarette; elim olayla ilgili kısa bir açıklama yapan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün duyduğu üzüntüyü dile getirerek “Meydana gelen olayda 36’sı polis, 8’i sivil vatandaşımızın şehit olmaları ve 160 civarında yaralımızın bulunması bizleri son derece üzmüştür. Bizler ve öğrencilerimiz her bir cenaze ve her bir yaralının ailemizin bir ferdi olduğu düşüncesindeyiz ve bu acıyı paylaştığımızı, milletimizin emniyeti, asayişi, düzenini sağlamak için gecesini gündüzüne katan kolluk kuvvetlerimize karşı hain terör örgütleri ve onların işbirlikçileri ile birlikte mücadele edeceğiz. En büyük sermayemiz olan gençlerimizi vatan, millet, bayrak şuuru ile yetiştirmek olacaktır” dedi. İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy; böyle bir ziyaretin kendisini çok duygulandırdığını söyleyip, “ Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Aile, okul ve toplum olarak gençlerimizle ilgili birinci önceliğimiz hangi meslek ve hangi makamda olursak olalım önceliğimiz iyi bir adam olmaktır.” dedi.

ErzincanYerel Seçim Sonuçları

Erzincan Hava Durumu

11°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.