MİLLİYET CADDE 35

Konserden sonra da eğlence devam etti, Serdar Ortaç hayranı, Deniz ürünlerini Ali Ürek hazırladı..., Kaya, geceboyu Cece Bar’daydı, Arkadaşı Şenlendirici’nin tüm parçalarına eşlik etti, Haftaya yine Tapu’ya yemeğe gelecekler,


MİLLİYET CADDE 35MİLLİYET CADDE 35

VOLKAN BAŞ

Konserden sonra da eğlence devam etti
Çeşme Sheraton Otel’in sahibi Adil Dilek, eşi ve akrabalarıyla Serdar Ortaç’ı dinlemeye geldi. Özel şoförünün kullandığı Mercedes ile mekanın kapısına kadar yanaşan Adil Dilek, gecenin geç vakitlerine kadar eğlendi.

 

Serdar Ortaç hayranı
Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün yaz tatilini Çeşme’deki yazlığında geçiriyor. Sinan Aygün geçtiğimiz hafta Çeşme’de sahne alan Serdar Ortaç’ı eşi Mine Hanım ile birlikte dinledi. Aygün Ailesi, Serdar Ortaç hayranı olduklarını söylediler...

 

Deniz ürünlerini Ali Ürek hazırladı...
İzmir’in tanımış işadamlarından Ali Ürek ve eşi Mevliye Ürek Çeşme’deki yazlığında Eröz Şirketler Grubu’nun sahibi Hayati Eröz, eşi Aslı Eröz ve Amerika’dan gelen misafirlerini ağırladı. Ali Bey elleriyle hazırladığı deniz ürünlerini misafirlerine ikram etti. Gecede Sevil Diken’in 36. doğum günü partisi de kutlandı. Doğum günü partisine Metin Diken, Çetin Diken, Pamela Diken, Nicholas Diken, Cansu Ürek, Ekinsu Eröz, Zafer Diken, Eylül Eröz ve Melis Diken katıldı.

 

Kaya, geceboyu Cece Bar’daydı
Arıkaya Kuru Temizleme’nin sahibi genç işadamı Fevzi Kaya arkadaşlarıyla Çeşme Cece Bar’da sahne alan Serdar Ortaç’ı dinlemeye geldi. Gecenin geç vakitlerine kadar şarkılara eşlik ederek eğlenen Fevzi Kaya Serdar Ortaç’ı en ön masada dinledi.

 

Arkadaşı Şenlendirici’nin tüm parçalarına eşlik etti
İzmirli işadamı Önder Coşkun, kız arkadaşı İlkay Gökkaya ile Babylon’da sahne alan yakın arkadaşı Hüsnü Şenlendirici’yi dinlemeye geldi. Çeşme’deki teknesinde tatilin tadını çıkaran Önder Coşkun gecenin geç vakitlerine kadar şarkılara eşlik ederek eğlendi.

 

Haftaya yine Tapu’ya yemeğe gelecekler
Alaçatı’da Tapu Restoran’ın sahibi Erhan Görücüoğlu işlerine bir süre ara vererek arkadaşları Cemal Yılancıoğlu, Nazlı Uğurluoğlu, Zeynep Selvili, Yasemin Vargı ve Kenan Erengül ile kısa bir süre sohbet etti. Tüm müşterileriyle tek tek ilgilenen Görücüoğlu arkadaşları İçil İbrişim, Kemal-Yasemin Hastarcıoğlu çifti, Batu Baran, Pınar Çakı, Kerem Erhan ve Aslı Demirkaya’yı mekandan ayrılırken kapıya kadar geçirdi. Tüm misafirler, “Yemeklere bayıldık haftaya mutlaka geleceğiz...” dediler.

 

Dalyan’da ailesiyle balık keyfi yaptı
Doç. Dr. Fatih Şendağ zarif eşi Embriyolog Handan Şendağ ve yakın dostları İzmir Üniversitesi’nin sahiplerinden Selim Doğanata, eşi Çiğdem Doğanata, Vaber İnşaat’ın sahibi Cihat Yoğurtçuoğlu, eşi Ebru Yoğurtçuoğlu ile Çeşme Dalyan’da balık keyfi yaptı. Gündüzleri Çeşme’de güneşin ve denizin tadını çıkaran Şendağ Ailesi gece de dostlarıyla bir araya gelerek keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

 

Güzel ve işinde de başarılı
Alaçatı’daki  Lal Restoran’ın güzel ve başarılı aşçısı Nilay Öğe, hazırladığı meze ve tatlılarla oldukça iddialı. Nilay Hanım  genç yaşına rağmen beş yıldızlı oteller tarafından  aranan bir  aşçı haline  gelmiş.

 

Tatilde de ekonomik durumu konuştular
İtalya-Türkiye dış ticaretini elinde tutan duayen işadamı Uğur Barkan, ünü ve başarıları Türkiye dışına taşan rekortmen reklamcı Emre Sarıgedik ile çay keyfi yapıyordu. İkilinin sohbet konusu ise yine  ekonomi ve 2011’in ilk çeyrek hedefleriydi.

 

İmzadan sonra çay
Usta gazeteci Uğur Dündar Alaçatı’da düzenlenen imza gününe katıldıktan sonra çay molası verdi. Dost Pide’de yemeğini yedikten sonra çay keyfi yapan ünlü gazeteci Dündar   gülümseyerek
poz verdi.

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum: