Oynatma Listesi
NEVİDYO

Naz Mila cesur paylaşımlarına devam ediyor

Naz Mila, ilk olarak evlilik programı ile adını duyurmasının ardından sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlar ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. 1992 doğumlu olan Naz Mila son olarak bir gece kulübünde ettiği dans ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Naz Mila'nın göğüs dekoltesi dansının önüne geçti. Peki Naz Mila kimdir?

Naz Mila sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. İlk olarak adını evlilik programı Evleneceksen Gel programı ile duyura Azerbeycanlı Naz Mila, sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Bir gece kulübünde ettiği dans ile dikkatleri üzerine çeken Naz Mila'nın göğüs dekoltesi dansının önüne geçti.

NAZ MİLA KİMDİR?

Aslen Azerbaycanlı olan Naz Mila, ismini ilk olarak izdivaç programıyla duyurmuştu. Zuhal Topal’ın sunduğu Evleneceksen gel isimli programın popüler gelin adayların biriydi. Programın sonlanması ardından sosyal medya hesaplarından sıkça cesur paylaşımları ile adından söz ettiren Naz Mila, bir dönem Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenmişti. 1992 yılında dünyaya gelen Naz Mila’nın eski evliliğinden Milana isminde bir kızı var. Adından söz ettirmeyi çok iyi başaran Naz Mila, tekne haberlerinden sonra da yaptırdığı bir dövme ile gündeme gelmişti.

 

Son olarak bir gece kulübünde ettiği dans ile gündeme gelen Naz Mila göğüs dekoltesi dansının önüne geçti

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER