Oynatma Listesi
HABERLER

Ölümle burun buruna! Polisin zor anları

Antalya’da 30 metrelik falezlerin ucuna gelen alkollü genç kadın, polise zor anlar yaşattı. Falezlerin ucunda manzara seyretmek istediğini söyleyen kadına ekipler müsaade etmedi. Bir gazetecinin, ‘Polisler senin için endişeleniyor’ sözüne de genç kadın, ‘Ne kadar karizmatikler’ şeklinde cevap verdi.

Konyaaltı Caddesi'ndeki 30 metrelik falezlerde saat 11.00 sıralarında bir kadının uçurumun kenarına gelerek ağladığını fark edenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbarın ardından olay yerine gelen polis, isminin A.A. (36) olduğu öğrenilen kadını tehlikeli bölgeden uzaklaştırdı. Alkollü olduğu belirtilen genç kadın, polislere güçlük çıkarttı. Falezlerin ucuna yönelmek isteyen A.A.’ya ekipler müsaade etmeyip bölgeden uzaklaşması için uzun süre dil döktü.
Falezlerin ucunda manzara seyretmek istediğini belirten A.A., daha sonra bir kayalığın üzerine uzanarak bir müddet dinlendi. A.A., bir gazetecinin, ‘Polisler senin için endişeleniyor’ sözüne de, ‘Ne kadar karizmatikler. Onlara selam söyle’ karşılığını verdi.
Bölgeye çağrılan sağlık ekiplerince ilk kontrolü yapılan A.A., ardından kadın polis memurunun iknasıyla falezlerden uzaklaştı. A.A. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER