İstanbul

Yerel Haber
07 Ekim 2017 - 12:56

Minibüsçü-Korsan Taksici Kavgasında Ortalık Savaş Alanına Döndü

IHA

İstanbul Arnavutköy’de minibüsçüler ile korsan taksiciler arasında çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü. Testere, bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken çok sayıda kişi gözaltına alındı.
Arnavutköy Necip Fazıl Caddesi’nde bulunan dolmuş durağında korsan oldukları iddia edilen taksiciler ile minibüsçüler arasında kavga çıktı. Çok sayıda taksici ve minibüs şoförünün karıştığı kavgada testere, sopa ve bıçaklar kullanılınca ortalık savaş alanına döndü.
Kimsenin ayırmaya dahi cesaret edemediği kavgada 3 kişi çeşitli yerlerinden ağır şekilde yaralandı. Yaşanan o anlar ise hem çevredeki güvenlik kameralarına hem de vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı.
Görüntülerde iki grubun önce tartıştığı ancak sözlü tartışmanın kısa sürede bıçaklı, sopalı kavgaya döndüğü görüldü. Kavga esnasında kullanılan testere de görüntülere saniye saniye yansıdı. Kavgaya karıştıkları belirlenen çok sayıda kişiyi gözaltına alındı.

İstanbulYerel Seçim Sonuçları

İstanbul Hava Durumu

19°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.