Cafe

26.08.2009 - 01:00 | Son Güncelleme: 26.08.2009-18:29

Minik kalpler için buluştular

Türk Böbrek Vakfı’nın beş yıldır düzenlediği geleneksel ramazan ayı iftar yemeği önceki gece Yeşilköy Dürümcü Baba’da “Gönüllerin Buluştuğu Gün” adı altında gerçekleştirildi.

Sitene Ekle
Minik kalpler için buluştular

İBRAHİM ŞAHİN

Böbrek hastalarının  motivasyonlarını artırmak amacı ile düzenlenen iftar yemeğine  Elif Şafak, Arda Turan, Mehmet Topal, Tuğçe Güder, İpek Tanrıyar, Merve Sevi, Paşhan Yılmazel, Hüseyin Karadayı, Nazan Şoray,   Yılmaz Morgül, Ece Gürsel’in de aralarında olduğu ünlü isimler katıldı.
Geceye katılan ünlü isimlere bugüne kadar verdikleri desteklerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Doğuma sayılı günler kaldı
Beş aylık hamile olan Türkiye güzeli Tuğçe Güder, geceye işadamı eşi Uğur Karas’la katıldı. Çok yakında kız bebeğini dünyaya getirecek olan ünlü mankenin heyecanı gözlerinden okunuyordu.

Hasret bitiyor
“Yaprak Dökümü”nün Leyla’sı Gökçe Bahadır, uzun bir süredir asker yolu göz-lüyor. Ali Sunal ile mutlu bir ilişkisi olan Bahadır, “Ali’nin Şeker Bayramı’nda askerliği bitiyor” dedi. Genç oyuncu “Evlilik için daha çok erken” diye konuştu.

Sevgilisi askere gitmeden yüzük taktı
Sunucu ve oyuncu İpek Tanrıyar, bir sene evli kaldığı Tunç Nazikoğlu’ndan geçtiğimiz aylarda boşanmıştı. Ayrılık sonrası adı kimseyle anılmayan Tanrıyar, sevgilisinin askerde olduğunu yakın arkadaşı Ece Gürsel’e anlattı. Askere giderken yüzük taktığını söyleyen Tanrıyar, sevgilisi geldikten sonra evleneceklerini söyledi.


Etiketler:
Deyimi tamamlayın: "Anca beraber, (............) beraber."
©Copyright 2009 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.