Denizli

Yerel Haber
20 Aralık 2016 - 19:27

Miniklerden Öğrencilerden Örnek Davranış

IHA

Denizli Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu öğrencileri, ihtiyaç sahibi akranları için biriktirdikleri kıyafet ve eşyaları ‘Sevgi Eline’ teslim etti.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmaya devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu öğrencileri, yardımlaşma ve dayanışma öğrenebilmeleri için gerçekleştirilen ‘Değerler Eğitimi Projesi’ kapsamında Sevgi Elini ziyaret etti. Minik öğrenciler ziyarette ihtiyaç sahibi akranları için biriktirdikleri kıyafet ve eşyaları Sevgi Eline teslim etti. Yardım malzemelerinin teslimine, Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık, Sevgi Eli Sorumlusu Selma Yıldız, Hayme Hatun Anaokulu Müdürü İlkay Şahin Çağırıcı, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık, yaşıtlarına yardım eden miniklere teşekkür ederek, öğrencilere paylaşma ve dayanışmanın önemini anlattı. Hayme Hatun Anaokulu Müdürü İlkay Şahin Çağırıcı ise, kampanyaya katılan miniklerin yardımlaşmanın sorumluluğu ile büyük mutluluk yaşadığını ifade ederek, projeye destek vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.