Samsun

Yerel Haber
20 Ekim 2017 - 14:22

Mmo'da Doğalgaz Sektör Toplantısı

IHA

Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şube “Doğalgaz Sektör Toplantısı” gerçekleştirdi.
Sektörün yoğun ilgi gösterdiği toplantıda “Serbest Mühendislik, Müşavirlik Hizmeti faaliyetleri esnasında yaşanılan sorunlar, Nitelikli Ara Teknik Personel temininde yaşanan sorunlar, haksız rekabet, İlgili ve yetkili kurumların denetimleri” konu başlıkları görüşüldü.
Toplantı sonucunda bir teknik komisyon oluşturularak, yapılacak olan çalışmalar doğrultusunda ilgili ve yetkili kuruluşlarla işbirliğine gidilerek sorunların çözümüne yönelik adımlar atılacak.
Yapılan toplantıyla ilgili açıklama yapan Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, üyelerinin çalışma hayatlarında karşılaştıkları sıkıntıları çözmeye yönelik geçmişte olduğu gibi günümüzde de efor sarf edeceklerini söyledi.
Gürkan, “birlikte planlayıp, birlikte karar alıp ve birlikte üreten, süreci birlikte değerlendiren” felsefeleri doğrultusunda çalışmaların artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

SamsunYerel Seçim Sonuçları

Samsun Hava Durumu

5°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.