Teknoloji
30.06.2016 - 16:15 | Son Güncelleme: 05.07.2016-16:15

MMORPG Severlere Müjde

MMORPG severlerin dilinden düşürmediği isim Black Desert Online, ücretsiz ek paketini takipçilerine sundu. Karakter yaratma ekranında saatlerce vakit geçiren oyuncuların MMORPG’si, bugün Valencia isimli ek paketiyle tekrar gündemdeki yerini aldı. Valencia’nın ilk bölümü olan bu ek paket, tüm oyunculara ücretsiz. Valencia, oyunun genel harita büyüklüğünü % 30 oranında arttırıyor ve yeni bir çöl alanı ekleniyor. İlk Valencia sürprizleri, yeni […]

Sitene Ekle
MMORPG Severlere Müjde

MMORPG severlerin dilinden düşürmediği isim Black Desert Online, ücretsiz ek paketini takipçilerine sundu.

Karakter yaratma ekranında saatlerce vakit geçiren oyuncuların MMORPG’si, bugün Valencia isimli ek paketiyle tekrar gündemdeki yerini aldı. Valencia’nın ilk bölümü olan bu ek paket, tüm oyunculara ücretsiz. Valencia, oyunun genel harita büyüklüğünü % 30 oranında arttırıyor ve yeni bir çöl alanı ekleniyor.

İlk Valencia sürprizleri, yeni silahlar, zırhlar, aksesuarlar, binekler ve yeni görevler. Güncelleme yayımlanır yayımlanmaz oyuna girerseniz yeni bir penguen evcik hayvanı sahibi olacaksınız.


Yorum Yazın
Gönder
Hangisi doğal afet değildir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX