Moby, Natalie Portman ile ilişkisini kanıtlamaya neden çalışıyor?

Oyuncu Natalie Portman'ın reddettiği 'bir dönem müzisyen Moby ile sevgililerdi' iddiasını Moby ispatlamaya çalışıyor. Portman neden reddediyor olabilir, Moby neden ısrarla 'yaşandığını' kanıtlamaya çalışıyor olabilir?
 

Moby, Natalie Portman ile ilişkisini kanıtlamaya neden çalışıyor?

Biri elektronik müziğin ünlüsü

Biri elektronik müziğin ünlüsü

Dünyanın en ünlü müzisyenlerinden biri olan Moby, kariyerini otobiyografik kitaplarıyla tamamlıyor. Albümleri milyonlar tarafından dinlenen müzisyen, yıllar içerisinde çok dikkat çeken işlere imza attı ve dünyayı konser turneleriyle gezdi

Diğeri çok başarılı bir oyuncu

Diğeri çok başarılı bir oyuncu

Natalie Portman ise, Hollywood içinde kuşağının en ünlü ve en başarılı oyuncularından. Canlandırmadığı ikonik karakter kalmadı, dünya çapında bir bilinirliği var ve hala çoğunluğun favori kadın oyuncusu...

İsimleri neden yan yana?

İsimleri neden yan yana?

Bu iki ünlünün isimlerinin yan yana anılmasının sebebi ise, müzisyen Moby'nin yazdığı otobiyografide Natalie Portman'dan bahsetmesi...

Bundan yıllar önce Natalie Portman ile 'birkaç haftalığına sevgili' olduklarını iddia eden Moby, kitabında bu konuya birkaç paragraflık yer ayırmış. İki ünlüyü karşı karşıya getiren de bu satırlar...
 

Yıllar önceye dayanan bir itiraf

Yıllar önceye dayanan bir itiraf

Moby'e göre kendisi, 1999 yılında Natalie Portman ile kısa bir süreliğine bir ilişki yaşamış. Bir anda ortaya attığı bu iddia, gündeme bomba gibi düşmediyse bile (zira gayet doğal bir şey aslında) Natalie Portman'ın iddiayı reddetmesiyle birlikte gündeme girdi. 

"Rahatsız edici bir şekilde..."

"Rahatsız edici bir şekilde..."

Natalie Portman, böyle bir ilişkinin hiçbir şekilde yaşanmadığını iddia ederek Moby'nin yazdıklarına verdiği bir röportajla cevap vermiş. Öte yandan Portman, Moby'i "kendisine rahatsız edici bir şekilde yaklaşan" biri olarak anlatıyor. İkisinin de ifadeleri birbiriyle çelişecek cinsten.

Moby yaşandığı konusunda ısrarcı

Moby yaşandığı konusunda ısrarcı

Fakat Moby, kitaptaki iddialarla yetinmeyip yaptığı bir Instagram paylaşımında Natalie Portman ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak "Neden böyle dediğini anlamıyorum, bu yaşanmış bir şey" diyerek ısrarlı tavrını sürdürmeyi seçti. Fotoğraf, bir müzisyenle bir oyuncunun 'herhangi bir yerde' ve 'herhangi bir sıfatla' çektirebileceği cinsten. Hatta işin açıkçası, biraz 'arkadaşça' durduğunu söylemekte de yarar var. Belki de Natalie Portman bir konser sonunda Moby ile fotoğraf çektirmek istemiştir. Hepimizin bir ünlüyle çektirebileceğimiz fotoğraflara benziyor.

Neden reddediyor?

Neden reddediyor?

Natalie Portman'ın (eğer yaşandıysa) bu ilişkiyi neden net bir şekilde reddettiğini anlamak güç. Yaşanmış bir ilişki neden kesin bir dille "Yoo, yaşanmadı" denilerek reddedilir ki? 

Moby yazdıklarını kanıtlamaya girişti

Moby yazdıklarını kanıtlamaya girişti

Öte yandan Moby'nin tavrındaki tuhaf "Hepiniz inanmalısınız" telaşını ve ikna edici olmak için 20 yıl önce çekilmiş bir fotoğrafı bulup paylaşması da tuhaf geliyor insana. Sahiden, buna neden gerek duyuluyor?

Yaşandıysa yaşandı ama...

Yaşandıysa yaşandı ama...

Yaşanmış ya da yaşanmamış olması, her iki tarafın hayranları için de hiçbir şeyi değiştirmeyecek bir ilişkiden bahsediyoruz... Natalie Portman'ın net bir şekilde Moby'e "Rahatsız edici" demesi de akıllarda soru işareti bırakıyor. Bu tartışma, çok su götürür. 

andac.uzel@demirorenmedya.com
 

Bu makaleye ifade bırak