Ege

21.04.2017 - 05:40 | Son Güncelleme: 21.04.2017-5:43

Moral bozmayın, üç kişiden biri evet dedi

İzmir’de hezimet yaşamadıklarını belirten Bülent Delican, “Sonuçların daha iyi olmasını beklerdik, ancak moral bozacak bir durum yok. İzmir’de her üç kişiden bir kişinin evet dediğini unutmayalım” dedi

Sitene Ekle

Referandumda Türkiye genelinde yüzde 51 ile ‘evet’ çıkmasına rağmen İzmir’de yüzde 31’de kalınması ve 30 ilçede de ‘hayır’ çıkması AK Parti İzmir Teşkilatı’nda moralleri bozmadı.

egepostasi.com’un haberine göre, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Ankara’daki il başkanları toplantısından döner dönmez ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Parti il başkanlığında düzenlenen toplantıda Delican’ın teşkilata referandum sürecindeki özverili çalışmalar nedeniyle teşekkür ettiği öğrenildi.

‘Çalışmaya devam...’

Bülent Delican’ın İzmir sonuçlarına yönelik olarak Genel Merkez’de herhangi bir memnuniyetsizlik olmadığını, teşkilatın alandaki çalışmalarının Ankara’da takdirle karşılaştığını söylediği ve “Sonuçların daha iyi olmasını beklerdik ancak moral bozacak bir durum yok. İzmir’de her üç kişiden bir kişinin evet dediğini unutmayalım” dediği öğrenildi.

Delican’ın İzmir’de hezimet yaşanmadığını, oyların düşmediğini ifade ettiği, kısa bir dinlenme sonrası aynı motivasyonla 2019’daki yerel ve genel seçimlere hazırlanmak için çalışmalara başlayacaklarını başkanlara söylediği belirtildi.


Hangi spor kulübü İzmir'de değildir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX