Ege

09.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.03.2018-3:20

Mövenpick’te ‘zihin ve hayal gücü’ söyleşisi

Prof. Dr. Sinan Canan ile Murat Menteş, bugün 19.00’da İzmir Mövenpick Hotel’de düzenlenecek olan söyleşide ‘zihin ve hayal gücü’nü tartışacak.

Sitene Ekle

Bu söyleşiler dizisi için ilk adımların 2015 yılında İsviçre’de, Cenevre Üniversitesi’nde atıldığını belirten, proje sahibi Dr. Zeki Hozer, “İzmirimiz için bu fikri geliştirdik. Önce aylık söyleşiler, ardından da 2019 baharında açık oturumlar, paneller ve konferanslardan oluşan bir zirve yapacağız. Sorunlara İzmir perspektifini seslendireceğiz. Bunun için İzmir İktisat Kongresi’nin kutlanacağı haftayı hedefledik” dedi.

Özgün isimler

Sırasıyla Berna Sipahi, Hüseyin Mutlu Akpınar, Ataol Behramoğlu, Tuna Kiremitçi, Buket Uzuner ve Tunç Soyer gibi isimleri konuk ettiklerini kaydeden Hozer, “Projemiz için destek ve katkılarını sunan, Türkerler Holding’den Prof. Dr. Attilla Sezgin Hocamız, Mövenpick Genel Müdürü Erhan Çetin ve Medicalpark İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba’ya teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


Etiketler:
Hangisi bir basketbol terimi değildir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.