14.04.2016 17:36 | Son Güncelleme:

Müdür Ne Yaptın? 5. bölüm fragmanında kahkaha tufanı -İzle

Tolga Çevik güldürmeye devam ediyor. Star tv ekranlarının komedi programı Müdür Ne Yaptın son bölümü ile ekrana kilitledi. İzleyenlere kahkaha tufanı yaşatan Müdür Müdür Ne Yaptın 5. bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Müdür Ne Yaptın ile ilgili detaylı bilgiler...

Müdür Ne Yaptın? yeni bölümüyle yine kahkaya boğacak. İzleyenleri çok güldüren Müdür Ne Yaptın? Her pazar saat 20:00'da Star Tv'de.

MÜDÜR NE YAPTIN? SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

MÜDÜR NE YAPTIN 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

MÜDÜR NE YAPTIN? 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

TOLGA ÇEVİK SİHİRBAZ OLURSA!

Birinci bölümde izleyenlerin karşısına illüzyonist olarak çıkan ‘Arkadaşım’ komedi tufanı estirecek! Piyano başında izlemeye alışkın olduğumuz Minik (Özer Atik), peruğu, elbisesi ve makyajıyla  ‘Arkadaşım’ın asistanı olunca yer yerinden oynayacak! 

GERÇEK TESTERE YÜREKLERİ AĞIZLARA GETİRDİ!

Sihirbazların, ünlü ikiye bölme numarasını “Arkadaşım”ın, asistanı ‘Minik’in üzerinde denemesi ve gerçek testere kullanması ekran başındakilerin yürekleri ağızlarına getirecek!

SEYYAR SATICIDAN DEDEKTİF OLUR MU?  

İkinci bölümde ise hiçbir katakulliden geri kalmayan seyyar satıcı karakteri ile ‘Arkadaşım’ kahkaha tufanı estirmeye devam edecek! Peltek konuşan ve her şeyden korkan seyyar satıcı önlüğü ile dedektiflik yapan ‘Arkadaşım’ın  kah merdiven tepesine çıktı kah önlüğü ile kendini gizlediği sahneler olay yaratacak!

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0