MagazinRSS
20.05.2013 - 14:26 | Son Güncelleme: 20.05.2013-14:26

Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı izle akılalmaz oyun!

Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı izle,Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı heyecanı başladı.Muhteşem Yüzyıl en son bölüm fragmanında neler neler olacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı sitemizde...

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı izle akılalmaz oyun!

Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı izle,Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı heyecanı başladı.Muhteşem Yüzyıl en son bölüm fragmanında neler neler olacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı sitemizde...

 

Muhteşem Yüzyıl’da kimse yaşlanmıyor
 
İlk bölümden itibaren en çok izlediğim dizilerin başında geliyor Muhteşem Yüzyıl… İlk önceleri kuyumculuk yaptığım için takılan takıları görmek, takip etmek için izlemeye başlamıştım. Sonra da insan kaptırınca devam ediyor. Ayrıca her ne kadar abartılı olsa da tarihimiz hakkında da iyi bilgiler elde etmiş oluyoruz.
 
Hürrem’in esir olarak, ilk geldiği dönemlerde ki halini düşünürsek bugünden çok farklı değil. 5 çocuk doğurdu. Büyük oğlan neredeyse taht’a oturacak. Büyük kızı Mihrimah evlendi, hatta bu günlerde çocuğu oldu. Kabataslak bir hesapla en az 20 yıl... Ama fiziken neredeyse hiç bir değişiklik yok. Ne Mihrimah, ne Hürrem ne diğerleri hiç birinde fiziki değişim olmuyor. Sadece Süleyman’ın sakalları daha da uzuyor. Eee seyirciyi de bu kadar boşvermemeliler. Birazcık zaman çizelgesine uyumlu görüntüler olsun.
 
Entrika tipleri hep birbirinin tekrarı. En basit yollardan herkesin anlayacağı türden enrikalar her bölümde yapılmaya devam ediyor. Bence artık bizi şaşırtacak olaylar lazım. Kimbilir kaç kez, birbirlerinin yanında çalışanlar ajan olarak kullanılıyor. Kimbilir kaç kez at arabalarıyla yapılan yolculuklarda yollar kesilip içindeki öldürülmeye çalışıldı.
 
Umarım Mihrimah’ın da çocuğu büyüyüp 20‘li yaşlara gelip herkes aynı kalmaz.
 
Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı izle,Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanında neler oluyor? Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı heyecanı burda.Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı sizlerle.Muhteşem Yüzyıl izle,Muhteşem Yüzyıl en son bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl 99.bölüm full hd izle.Muhteşem Yüzyıl sizlerle.Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı izle,Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanında neler oluyor? Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı heyecanı burda.Muhteşem Yüzyıl 100.bölüm fragmanı sizlerle.
 
 
Rüstem’in saldırıya uğradığı haberi saraya bomba gibi düşüyor. Herkes Rüstem’in öldüğüne inanırken Rüstem saraya geliyor ve beklenen düğün gerçekleşiyor. Süleyman Rüstem’i divana alıyor. Rüstem zaferinin sarhoşluğunu yaşarken Mihrimah’ın gözünün yaşı dinmiyor. Lütfü Paşa ile Rüstem arasındaki gerilim doruğa çıkıyor. Lütfü Paşa, Şehzade Mehmet’i sancağa çıkarmak için uğraşırken, Rüstem Süleyman’ı Mustafa’ya karşı doldurmaya devam ediyor. Hürrem ise Rüstem’i şaşkına çeviren bir istekte bulunuyor. Payitahta dönen bir düşman gözünü karartıyor ve Rüstem’i can evinden vuran bir hamle yapıyor. 
 
Herkes Rüstem’in öldüğünü düşünürken, Rüstem saraya gelir. Süleyman damadı Rüstem’i kubbe veziri ilan eder. Rüstem hayallerini süsleyen Mihrimah Sultan’a kavuşmak üzeredir. Mihrimah’ın kalbi ise hala Malkoçoğlu için atmaktadır. 
 
Şehzadelerin sünnet düğünü ve Rüstem ile Mihrimah’ın düğünü beraber yapılır. Rüstem Paşa’nın düğün gecesi yaptığı hareket Mihrimah’ı şaşkına çevirir. İlk kez Rüstem’in aşkının gerçek olduğunu görür.
 
Sadrazam Lütfü Paşa, bir yandan meyhanelere baskınlar düzenlerken Şah Sultan ise Şehzade Mehmet’i sancağa çıkarmaya uğraşır. Böylece Hürrem de gidecektir. Rüstem ise Süleyman’ı Mustafa ‘ya karşı kışkırtmaya devam eder.
 
Hürrem sancak kararını engellemeye çalışır ve Rüstem’e gerçekleşmesi zor bir görev verir. Kendi oğlu Manisa’ya tayin olacaktır! Şah Sultan’ın gözü ise Rüstem’in üzerindedir. Onun her adımını takip eder. Rüstem’den kurtulmasını sağlayacak plan hiç ummadığı birinden gelir. Ancak güvendiği kişi hayal bile edemeyeceği bir tehdide dönüşür.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Zeki Alasya'nın değişmez rol arkadaşı kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.