GündemRSS
26.05.2013 - 10:51 | Son Güncelleme: 26.05.2013-10:50

Muhteşem Yüzyıl 100.Bölüm İzle

Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümü Meryem Uzerli yüzünden çekilemiyor mu? Muhteşem Yüzyıl Meryem Uzerli tükenmişlik hastalığına yakalanmış.

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 100.Bölüm İzle
Muhteşem Yüzyıl Meryem Üzerli'nin ortadan kaybolması ile çok konuşuluyor Meryem Üzerli anlaşması geregi ayda bir kaç kez gidilmesi gerektiği Almanya'dan dönmedi. Meryem Uzerli tükenmişlik sendromuna  yakalandığı iddası ortaya atıldı.
 
Muhteşem Yüzyıl 100. bölümde kolaj bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Muhteşem Yüzyıl'ın 100. bölümde yeni bölüm yayınlamamasının sebebi olarak Meryem üzerli olduğu idda ediliyor. Meryem Uzerli geri dönmediği için yeni bölüm  çekilememiş. Meryem Uzerli tükenmişlik hastalığına yakalanmış. Almanya'da tedavi gördüğü idda ediliyor.
 
Muhteşem Yüzyıl 'da oynayan Meryem Uzerli parasını az bulup yenı bir anlaşma ile zam yaptırmıştı. Zamın ardında da bu sendroma yakalandığı idda edildi. (Uyanık olduğunu ispatlar gibi.)
 
Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm çekilecek mi? Muhteşem Yüzyılda bu sorun nasıl çözülecek? Meryem Uzerli'nin yerine bir başka Hürrem mi gelicek?
 
Muhteşem Yüzyıl 100.Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl 100.Bölüm full izle,Muhteşem Yüzyıl 100.Bölüm heyecanı . Muhteşem Yüzyıl 100.Bölüm işte sizlerle birlikte.
 
Muhteşem Yüzyıl 100.Bölüm Kolaj Bölümü
Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta ölüm kol geziyor.. Mihrimah ile Rüstem’in kızı kaçırılıyor. Kızını kaçıranın Nigar olduğunu öğrenen Rüstem, deliye dönüyor. Hürrem Şah Sultan’ı tehdit ediyor. Şah Sultan endişe içinde Nigar’ın peşine düşüyor. Rüstem her yerde kızını ararken ,Nigar yolun sonuna geliyor! Süleyman Mustafa hakkındaki korkularıyla yüzleşiyor. Şehzade Mustafa ise babasının kendisinden vazgeçtiğini düşünüyor. Rüstem Lütfi Paşa’dan kurtulmaya çalışırken, bir yandan da Mustafa‘yı Manisa’dan sürdürmeye uğraşıyor. Lütfi Paşa öfkesinin kurbanı olup, hayatına mal olacak bir hata yapıyor. Süleyman ise Mustafa hakkında mühim bir karar alıyor! 
 
Saraydaki kargaşayı duyan Rüstem panikle kızının odasına gider. Hümaşah yoktur. Mihrimah kızının yasını tutarken, Hürrem Şah Sultan’dan hesap sormaya gider. Şaşkına dönen Şah Sultan, Nigar’ı susturmaya kararlıdır.
 
Tüm payitahtta kızını arayan Rüstem onu kaçıranın Nigar olduğunu öğrenir. Etrafındaki çember daralan Nigar köşeye sıkışır. Rüstem ile Nigar‘ın hesaplaşması herkesi şok eden bir biçimde sona erer.
 
Hürrem Mehmet’i Manisa sancağına çıkarmakta kararlıdır. Rüstem Mustafa‘yı Manisa’dan sürdürmek için yeni bir tuzak kurarken, bir yandan da Lütfi Paşa‘yı gözden düşürmeye uğraşır. Lütfi Paşa hakkında bir dedikodu yayılmasını sağlar. 
Mustafa hakkındaki kuşkuları Süleyman’ı tüketir. Şehzade Mustafa ise babasının gözünde değerini yitirdiğini düşünmektedir. Kardeşlerinin sancak haberiyle rahatlayan Mustafa, Rüstem’in kurduğu tuzağa düşer.
 
Meyhane baskınlarına devam eden Lütfi Paşa, bir hayat kadınını ağır şekilde cezalandır. Bu ceza, Şah Sultan’ın kulağına gidince tartışırlar. Lütfi Paşa öfkesine yenilince, ölümcül bir hata yapar. Süleyman ise Mustafa hakkında öyle bir karar verir ki, sonun başlangıcı olur.
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.