GündemRSS
28.09.2013 - 11:17 | Son Güncelleme: 28.09.2013-11:24

Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm Full İzle ( Muhteşem Yüzyıl Tüm Bölümleri İzle)

Muhteşem Yüzyıl 105. bölüm yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 105. bölümü buradan izleyebilirsizniz. Muhteşem Yüzyıl 105. bölümde neler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 105. bölümde süpriz bir karakter ortaya çıktı. Survivor yarışmacısı Hilmi Cem Muhteşem Yüzyıl dizisinde 105. bölümde ortaya çıktı.

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm Full İzle ( Muhteşem Yüzyıl Tüm Bölümleri İzle)
Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm Full İzle ( Muhteşem Yüzyıl Tüm Bölümleri İzle)
 
Muhteşem Yüzyıl 105. bölüm yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 105. bölümü buradan izleyebilirsizniz. Muhteşem Yüzyıl 105. bölümde neler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl  105. bölümde süpriz bir karakter ortaya çıktı. Survivor yarışmacısı Hilmi Cem Muhteşem Yüzyıl dizisinde 105. bölümde ortaya çıktı.
 
Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm Özet
 
Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Sultan Süleyman Şehzade Selim'i Manisa Sancağına tayin etti. Beyazı ve Mustafa babalarının bu kararına çok kızdı. Beyazıt Selim'in Manis asancağına geçiceğini öğrenince hemen Hürrem'in yayına gitti. Aneesine neden babasının Selim'i seçtiği kendisini neden seçmediğini sordu. Sert tavırları nedeniyle Hürrem oğlu Beyazıt ile ters düştü.
 
Şehzade Mustafa , Manisa sancağına kendisinin seçilmediğini öğrenince sarayı hemen terk etti. Amasya'ya dönerken yolda pusuya düşürüldü. Şehzade Mustafa'yı öldürmek isteyenler amaçlarına ulaşabildiler mi?
 
Muhteşem Yüzyıl 105. bölümü izleyip öğrenebilirisiniz....
 
 
Taht sancağına Selim’in seçilmesi herkesi şok ediyor! Bayezıd öfkeden deliye dönerken, Mustafa bir kez daha yıkılıyor. Cecelia, gözünü sultanlığa dikiyor ve Selim’in haremine girebilmek için müthiş bir oyun oynuyor. Babalarıyla çıktıları avda, Bayezıd ve Selim büyük bir tehlikenin içinde kalıyor. Hürrem ise savunmasız anında Mustafa’ya vurduğu ölümcül darbeyle savaşı başlatıyor!

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Fırat ve Dicle birleşip nereye akarlar?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.