MagazinRSS
10.10.2013 - 16:07 | Son Güncelleme: 10.10.2013-16:06

Muhteşem Yüzyıl 107. son bölüm full izle (Muhteşem Yüzyıl)

Muhteşem Yüzyıl izle...Muhteşem Yüzyıl 107. son bölüm full izle.Muhteşem Yüzyıl 107. bölümde neler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 107. bölümde halvet gecesi damgasını vurdu. Muhteşem Yüzyıl 107. son bölümde Rüstem Paşa, Yeniçeri ocağının daveti sırasında ortalığı birbirine katar.

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 107. son bölüm full izle (Muhteşem Yüzyıl)

Muhteşem Yüzyıl izle...Muhteşem Yüzyıl 107. son bölüm full izle.Muhteşem Yüzyıl 107. bölümde neler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 107. bölümde halvet gecesi damgasını vurdu. Muhteşem Yüzyıl 107. son bölümde Rüstem Paşa, Yeniçeri ocağının daveti sırasında ortalığı birbirine katar.Dört bir yandan Rüstem'i kuşatan Şehzade Mustafa, Rüstem'in ölüm korkusuna kapılmasına neden olur.Bunun akabinde Rüstem Paşa, Yeniçeri ocağının daveti sırasında ortalığı birbirine katar. Bayezıd babası ile sorunu devam ederken, öteki taraftan karşısına Hürrem Sultan da bir sorun ile gelir. Huricihan, Bayezıd'a karşı hislerini daha fazla içinde tutamaz.Manisa'da Nurbanu, Şehzade Selim'i iyileştirmeye çalışır. Fatma Sultanın eline Hürrem'e karşı kullanmak içi yeni bir koz geçer.Fatma Sultan Valeria'yı Süleyman ile tekrar halvete sokmak için uğraşacaktır.

Muhteşem Yüzyıl 107. son bölüm full izlemek için TIKLAYINIZ!!!
 


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

17 Mart 2010'da sinemalarda gösterime giren Turgut ÖZAKMAN'ın senaryosunu yazdığı filmin adıdır?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.