GündemRSS
01.12.2013 - 08:45 | Son Güncelleme: 01.12.2013-8:56

Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm fragmanı izle - Hürem, Saray'dan kovuluyor!

Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm fragmanı izle.Muhteşem Yüzyıl'da ipler kopuyor! Bu sezon final yapacak olan sevilen dizi Muhteşem Yüzyıl'da artık git gide sona yaklaşılıyor. İşte diziden nefes kesen kareler.

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm fragmanı izle - Hürem, Saray'dan kovuluyor!

Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm fragmanı izle.Muhteşem Yüzyıl'da ipler kopuyor! Bu sezon final yapacak olan sevilen dizi Muhteşem Yüzyıl'da artık git gide sona yaklaşılıyor. İşte diziden nefes kesen kareler.

Muhteşem Yüzyıl 114. bölümde neler olacak?

Muhteşem Yüzyıl 114. bölümde Sultan Süleyman Selim'i sarhoş vaziyette bulup çok öfkelenecek belkide sancaktan alınmasına sebeb olacak. Hürrem Sultan divanı dinleme skandalından sonra mükafatı saraydan gönderilmek olacak.

Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm Fragmanı izlemek için TIKLAYINIZ!!!

Osmanlı İmparatorluğunun en parlak dönemi olan Kanuni Sultan Süleyman'ın tahtta bulunuduğu dönemi konu edinen Muhteşem Yüzyıl , 114. bölümüyle 4 Aralık 2013 Çarşamba akşamı star tv ekranlarında olacak.

Muhteşem Yüzyıl'ın geçtiğimiz hafta yayınlanan 113. bölümünde heyecan yine doruklara çıktı. Her dakikasında heyecanın tavan yaptığı Muhteşem Yüzyıl  izleyenlerden tam not aldı.

Muhteşem Yüzyıl 113. bölümde neler yaşandı?

Hürrem’in sırrı saraya bomba gibi düşüyor! bu kez suçuüstü Süleymana yakalanıyor...

Süleyman’ın Selim’e olan desteği kardeşler arasındaki uçurumu derinleştiriyor. Fatma’nın müthiş oyunuyla gizli oda açığa çıkıyor! Rüstem öfkeyle Hürrem’den hesap sorarken, Sümbül acı gerçekle yüzleşiyor. Süleyman ise Hürrem’e olan güvenini kaybediyor ! Atmaca, Nisa’nın canını bağışlıyor. Manisa’da ise Nurbanu doğum yapıyor. Hürrem, Süleyman’ın kendini affetmesi için çabalarken, Süleyman büyük bir sürpriz yapıyor.

Süleyman’ın Selim’e olan desteği Mustafa ve Bayezıt’ı öfkelendirir. Bayezıt’ın Mustafa’ya olan bağlılığı Hürrem’i endişelendirirken, Bayezıt’ın abisinden istediği yardım iki kardeşin bağını güçlendirir. Rüstem’in ise Mustafa için yeni bir planı vardır.

Gizli odayı bulan Fatma, bu sırrı açığa çıkarmak için bir oyun oynar. Hürrem’in kendisini dinlediğini öğrenen Rüstem, Hürrem ile karşı karşıya gelir.

Sümbül ise son bir umutla sevdiği kadınla yüzleşecek!

Atmaca, Mihrünisa'yı sevmiş mi?

Atmaca, Mihrünisa’nın hamile olduğunu öğrenince canını bağışlıyor. Mahidevran hamileliği saklamak için uğraşırken, Bayezıt abisinin Nisa ile gizlice evlendiğini öğrenir. Huricihan ise Bayezıt’a zarar vermemek için payitahttan ayrılır. Ancak Bayezıt’ın aşkından vazgeçmeye niyeti yoktur.

Hürrem’in ihanetiyle yıkılan Süleyman, iyice yalnızlaşmıştır.Hürrem Süleyman’ın kendisini affedeceğine inanırken, Süleyman’ın ona bir sürprizi vardır.

Muhteşem Yüzyıl 113. yeni bölümü ile bu akşam 20.00'de saatinde ve zamanında Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.