Editörün SeçimiRSS
04.02.2014 - 17:34 | Son Güncelleme: 04.02.2014-17:39

Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm İzle-Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl 122. Bölümde Şehzade Mustafa Ölecek mi? Muhteşem Yüzyıl yeni yayınlanacak bölümü hakkında tüm detaylar, Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm fragmanı yayınlandı

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm İzle-Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm fragmanı yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm 1. fragman haberimizde. 5 Şubat Çarşamba günü ekrana gelecek
Muhteşem Yüzyıl 122. bölümde Şehzade Mustafa ölecek mi? İşte Hürremli Muhteşem Yüzyıl fragmanı...

5 Şubat Çarşamba akşamı ekrana gelecek Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor. Bu haftaya damga vuracak en önemli olay Şehzade Mustafa'nın ölümü adım adım yaklaşıyor olması. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde neler olacağını merak ediyorsanız Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm fragmanı yayınlandı.

Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Hürrem zafere çok yakın. Hürrem Sultan, İbrahim Paşa'dan kurtulduğu gibi Şehzade Mustafa'dan da kurtulamaya kararlı. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Şehzade Mustafa'yı bir felaket bekliyor. Kritik mektup ele geçiriliyor. Sultan Süleyman Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Şehzade Mustafa'nın Acem ordularını kullanarak tahtı devirmeyi planladığını iddia eden mektuba nasıl tepki verecek? Yoksa Şehzade Mustafa için idam anı yaklaşıyor mu?

Muhteşem Yüzyıl 122. bölüm fragmanı:

MUHTEŞEM YÜZYIL 121. BÖLÜM ÖZETİ
Muhteşem Yüzyıl 121. bölümde, Hürrem oğlunun hayatını kurtaran Mustafa’ya müthiş bir itirafta bulunuyor; “Keşke sen benim oğlum olsaydın”.

Muhteşem Yüzyıl 121. bölümde, Rüstem’in geçmişinden sürpriz bir ziyaretçi saraya geliyor. Kardeşi yıllar sonra Rüstem’in karşısına çıkıyor. Sinan karakterini; Serdar Orçin canlandırıyor.Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde, Selim’in korkularını gören Mihrimah, Mustafa ile büyük bir gerilim yaşar. Mihrimah bir tercih yapmak zorundadır. Bayezıt ve Selim’in hayatına karşılık Mustafa’nın hayatı.
Mihrimah’ın ihanetiyle Mustafa, geri dönülmez bir felakete sürükleniyor!

Muhteşem Yüzyıl 121. bölümde, Kanuni Sultan Süleyman hastalığı atlatabilecek mi? İyice ağırlaşan durumu üzerine buzlu suyla acılarını dindirmeye çalışan hekimler Süleyman’ın derdine care olabilecekler mi? Süleyman’ın hastalığından faydalanarak Şehzade Mustafa’nın tahta çıkmasını destekleyenler kurduklarını oyunu kazanabilecek mi?

BİR TARAFTA BUZ DOLU KÜVET BİR TARAFTA ISITICILAR
Birkaç bölümdür ateşli bir hastalık yaşayan ve ateşini düşürmek için doktorların tavsiyesiyle buz dolu küvete konulan Ergenç 6 saat boyunca gerçekten içi buz dolu küvete girip çıktı. Yapımcılar üşüyüp hasta olmasın diye ısıtıcılarla Ergenç'i ısıtmaya çalıştılar.

MUHTEŞEM YÜZYIL 120. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU
Muhteşem Yüzyıl 120. bölümde, Sultan Süleyman Han'ın hastalığı gittikçe ilerliyor. Sultan'ın hastalığı Şehzadeler arasında taht mücadelesini daha da hızlandırıyor. Sultan Süleyman'ın herkesten gizlediği hastalığı Yeniçeri'ler ve halk arasında gittikçe yaygınlaşınca bir anda öldü dedikodusu ortaya çıkıyor.

Muhteşem Yüzyıl 120. bölümde, Rüstem Paşa, Hürrem Sultan'dan habersiz önemli bir karar alıyor. Şehzade Mustafa'nın payitahta gelmemesi için Hürrem Sultan elinden geleni yapıyor. Bu arada yeniçeri ocağına kendini göstermeye giden Şehzade Selim'İn hayatı tehlikeye giriyor. Muhteşem Yüzyıl 120. bölümde, Hürrem oğlunu kurtarabilmek için düşmanının önünde diz çöküyor. Sultan Süleyman ölecek mi? Tahtın en güçlü adayı kim? Hürrem Sultan'ın desteklediği Şehzade Selim'mi yoksa halkın ve Yeniçeri'nin desteklediği Şehzade Mustafa'mı?

Muhteşem Yüzyıl 121. bölüm fragmanı

Mustafa, Selim’i yeniçerinin elinden kurtarıyor! Selim ise olanlardan Mustafa’yı sorumlu tutuyor. Selim, ilk defa Süleyman ölürse kendisini nasıl bir kaderin beklediğinin farkına varır.

Hürrem oğlunun hayatını kurtaran Mustafa’ya müthiş bir itirafta bulunuyor; “Keşke sen benim oğlum olsaydın”.

Rüstem’in geçmişinden sürpriz bir ziyaretçi saraya geliyor. Kardeşi yıllar sonra Rüstem’in karşısına çıkıyor. Sinan karakterini; Serdar Orçin canlandırıyor.

Selim’in korkularını gören Mihrimah, Mustafa ile büyük bir gerilim yaşar. Mihrimah bir tercih yapmak zorundadır. Bayezıt ve Selim’in hayatına karşılık Mustafa’nın hayatı.
Mihrimah’ın ihanetiyle Mustafa, geri dönülmez bir felakete sürükleniyor!

Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX