TeknolojiRSS
12.03.2014 - 12:06 | Son Güncelleme: 12.03.2014-23:18

Muhteşem Yüzyıl 127.Bölüm İzle (Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm tek parça izle)

Muhteşem Yüzyıl , STAR TV'nin rekortmen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da heyacan devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl 127.bölümde neler oldu? Muhteşem Yüzyıl 127.bölümde Süleyman ve Hürrem'in başına neler geldi. Muhteşem Yüzyıl Son bölümüyle Milliyet.com.tr'de (Muhteşem Yüzyıl İzle)

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 127.Bölüm İzle (Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm tek parça izle)

Muhteşem Yüzyıl , STAR TV'nin rekortmen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da heyacan devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl 127.bölümde neler oldu? Muhteşem Yüzyıl 127.bölümde Süleyman ve Hürrem'in başına neler geldi. Muhteşem Yüzyıl Son bölümüyle Milliyet.com.tr'de (Muhteşem Yüzyıl İzle)

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 127. BÖLÜM İZLE

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 127.BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK VİDEOYU TIKLAYIN...

 
 
Muhteşem Yüzyıl Çarşamba akşamı yine çok özel bir bölümle ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümünü izlemek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl 126.bölüm ve daha fazlası milliyet.com.tr'de. (Muhteşem Yüzyıl TIKLA hemen izle (Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle)
 
 
Çilehanedeki günlerini tamamlayan Süleyman, Mustafa’nın ölümüyle yüzleşmek için Amasya’ya gelir. Taşlıcalı’nın yazdığı mersiyeyi okuyan Süleyman’ın Taşlıcalı hakkında vereceği karar merak konusu olur.
Nisa ve Mahidevran Hürrem’den hesap sormak için payitahta gelir.Nisa’nın Hürrem’in gözlerinin önünde yaptığı hamle herkesi şok ederken, Mahidevran evlat acısıyla Hürrem’in üstüne yürür. Fatma ise Hürrem’in taht adayının Bayezıt olduğunu bildiğinden Selim’in yanına geçer. 
Kara Ahmed’in gelişiyle itibarını iyice kaybeden Rüstem saraydan kovulur. Atmaca’nın kendisine kurduğu tuzağı fark edemeyen Rüstem, sevdiği birinin ölümüne şahit olur. 
Bayezıt’ın Huricihan ile evliliğini  öğrenen Selim, kardeşine bir oyun oynar. Hürrem ise var gücüyle iki oğlu arasında sulh sağlamaya çalışır. Hürrem’in kendisinden desteğini çektiğini anlayan Selim, Bayezıt’a ölümcül bir tuzak kurar. Selim’in attığı adım ile iki kardeşin savaşı başlar... 
Yayın Günü:  5 Mart Çarşamba 
Yayın Saati:  20.00
 
Muhteşem Yüzyıl,Çarsamba günlerinin vazgeçilmez dizisi Muhteşem Yüzyıl yine adına yakışır muhteşem bir bölümle ekrana geldi. Muhteşem Yüzyıl 126.bölümde neler olduğunu öğrenmek için Muhteşem Yüzyıl 126.bölümü full olarak izleyin.
 
 
 
MUHTEŞEM YÜZYIL 126.BÖLÜMÜ SOSYAL MEDYA'DA HEYACANLA BEKLENİYOR
 
Muhyteşem Yüzyıl 126.bölüm heyacanı sosyal medyayı da sarmış durumda. İşte Muhteşem Yüzyıl'la ilgili gelen bazı yorumlar.
 
Oooo daha evden cikicaz da #muhtesemyuzyil zaaninda donucez pehhhh :///
Taht kavgaları başlıyorrr!..(yansin Mustafa'dan sonra dünya...Mustafa'dan sonra tufan kimin umurunda 
Muhteşem Yüzyıl'a hazırım! #muhtesemyuzyil #maviyesil #diet #misir #su #kefir #ıvırzıvır http://instagram.com/p/lKn67txJZl/ 
Bugun #muhtesemyuzyil
 
 
 Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm sürprizlerine hazır mısınız? Star Tv'nin herkesi ekran başına toplayan dizisi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümüyle yine çok ses getirecek. Muhteşem Yüzyıl her hafta olduğu gibi bu hafta da bomba gibi bir bölümle reytingleri toplayacak gibi gözüküyor. Peki Muhteşem Yüzyıl'da neler olacak. Muhteşem Yüzyıl'ın fragmanındaki ipuçlarını öğrenmek istiyorsanız haberimizde bulunan videoyu tıklayınız. Muhteşem Yüzyıl fragmanı ve daha fazlası milliyet.com.tr'de
 
Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm, yine nefes kesecek. Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm Çarşamba akşamı STAR TV ekranlarında olacak.

Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Şehzade Mustafa'nın ölümüyle bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Muhteşem Yüzyıl'ın 126. bölümü yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek .Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm, 5 Mart Çarşamba günü Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL 126. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


MUHTEŞEM YÜZYIL 125. BÖLÜM ÖZETİ
 
Muhteşem Yüzyıl 125.bölümüyle bir kez daha gündeme damgasını vurdu. Muhteşem Yüzyıl'ın 125.bölümünde abisinin ölümüne dayanamayan Şehzade Cihangir yatağa düşüyor  ve Sultan Süleyman'ın kollarında hayata veda ediyor. Muhteşem Yüzyıl 125.bölümü tek parça ve donmadan izlemek için haberimizin devamındaki linke tıklayın. Muhteşem Yüzyıl İzle (Muhteşem yüzyıl 125. İzle)

Şehzade Cihangir Ölüme Yürüyor

Mustafa’nın yasını tutan Cihangir yemeden içmeden kesiliyor! Süleyman çaresizlik içinde oğlu için çırpınıyor. Hürrem ise Cihangir için endişeleniyor. Bayezıt’ın annesine olan öfkesi dinmiyor. Can derdine düşen Rüstem’in korkuları gerçek oluyor. Mustafa’nın intikamını almak isteyen dostlarından biri payitahta dönüyor. İsyancılarla birlikte Rüstem’in sarayını kuşatıyor. Rüstem ve Mihrimah’ı cendereden Bayezıt kurtarıyor. Cihangir’in çığlıkları tüm ordugahı sararken, Süleyman oğlunun acılarına son veriyor! Hürrem ve Süleyman bir kez daha evlat acısıyla sınanıyor. Hürrem Cihangir’in ölümüyle yıkılırken, Süleyman ruhunu iyileştirmeye çalışıyor. Hürrem’in hayatta kalan iki oğlu Selim ve Bayezıt arasında tahta çıkabilmek için amansız bir savaş başlıyor. Cihangir, Mustafa’nın ölümünden duyduğu acıyla yemek yemeyi reddeder. Süleyman oğlunun iyileşmesi için çabalar. Hürrem ise Cihangir’in durumunu içten içe hisseder. Mustafa’nın dostlarından biri şehzadenin intikamını almak için payitahta gelir. Rüstem’in Üsküdar’daki sarayda saklandığını öğrenir ve isyancılarla birlikte sarayı basar. Sarayda sıkışıp kalan Rüstem ve Mihrimah ölümle burun buruna gelir. Mihrimah ve Rüstem’i bu durumdan kurtaran Bayezıt olur. İsyancıların karşısına çıkan Bayezıt, ortalığı sakinleştirip halkın sevgisini kazanır. Rüstem’in çok değer verdiği biri kaçırılır. Rüstem kendi hayatı ile sevdiği kişinin hayatı arasında bir seçim yapmak zorundadır. Cihangir’in durumu gittikçe kötüleşir. Oğlunun acısına dayanamayan Süleyman, Cihangir’in isteği ile şok olur. Cihangir’in hastalığını öğrenen Hürrem ise ordugaha doğru yola çıkar. Cihangir’in ölümüyle, Hürrem ve Süleyman bir kez daha evlat acısını yaşarlar. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bayezıt ve Selim ise hayatta kalabilmek için savaşmak zorundadır....


MUHTŞEM YÜZYIL 125.BÖLÜMÜ TEK LİNK OLARAK İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  • Yok yok #muhteşemyüzyıl izlemeyeceğim artık, 3 haftadır ağla ağla içim çıktı
  • Evet şimdi bekliyorum. #ŞehzadeCihangir'de öldü. Kim gidiyor bakayım aranızdan Yarın savcılığa? Merak içindeyim efenim *.* #MuhteşemYüzyıl
  • #ŞehzadeCihangireVeda diyebilir miyiz artık ? @MYAskiderun #MuhteşemYüzyıl !
  • Cihangir nasıl rol yapıyorsun içlerim parçalandı izlerken :( #MuhteşemYüzyıl
    #ŞehzadeCihangireVeda
  • 'İnsanlar uykudadır öldükleri zaman uyanır..' Yağmurla şehzadeye son.. #muhteşemyüzyıl
  • #muhteşemyüzyıl Şehzade Beyazıt tam bir padişah narası attı.. Güzelde oldu..

MUHTEŞEM YÜZYIL 125. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 

 


Muhteşem Yüzyıl 125. bölüm 1.2.fragmanı izle.Muhteşem Yüzyıl'da  herkes nefeslerini tutarak izledi. Sultan Sülayman'ın oğlu Şehzade Mustafa'yı idam ettirdikten sonra cenazesini Yeniçerilere teslim etmesi ve yaşananlar herkesi duygulandırdı.

Şehzade Mustafa ölümü üzerine Yeniçeriler ellerini kalplerine vurarak cenazeyi Bursa'ya götürdüler. Peki  herkesi duygulandıran bu yeniçeriler kimlerdi? İşte Yeniçeriler hakkında genel bilgi...


Muhteşem Yüzyıl 125. Bölüm 1.Fragmanı
 

 


MUHTEŞEM YÜZYIL 124. BÖLÜM'DE NELER OLDU?
 
Muhteşem Yüzyıl'ın 124.bölümü son yılların en çok izlenen dizisi oldu. Muhteşem Yüzyıl'ın 124.bölümünü haberimizde bulunan linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl ve daha fazlası milliyet.com.tr'de.
 
ŞEHZADE MUSTAFA'NIN BABASINA YAZDIĞI MEKTUP
Hünkarım, kalbimin üzerinde taşıdığım bu mektubu muhtemelen siz hiç okuyamayacaksınız. Zira bu mektubu hakikate ermesini hiç ummadığım bir istikbale yazıyorum. Arzum, dileğim budur… dileğim gerçekleşmez ve bu mektup elinize geçerse bana kıymışsınız demektir.

Ey hünkarım, Ey canum babam;

Bu satırları okuduğunuza göre siz kendi kalbinizi söküp attınız. Bense bu yalan dünyadan göçüp gittim… Bilin ki, elinizi günaha buladınız. Bilin ki, masum bir canı aldınız. Oysa birbirimize söz vermiştik… Ben size isyan etmeyeceğime and içmiştim. Siz de bana kıymayacağınıza. Ben sözümü tuttum baba ve zinhar ihanet etmedim. Oğlum Mehmed’in başı hakkı için, kızım Nergisşah’ın başı hakkı için ihanet etmedim, etmem. Fakat siz sözünüzden döndünüz. ‘Asla yapmam’ dediğinizi yaptınız.

Size bir babanın evladına kıydığı bu zalim dünyayı bırakıyorum. Zira ikbal ve iktidar uğruna babasının canına kastetmiş bir zalim olarak yaşamaktansa, bir mazlum olarak ölmeyi yeğlerim.

Adım sizin gibi tarihin altın sayfalarında yazılmayacak belki… hiç kimse zaferlerimden bahsetmeyecek. Cihana hükmettiğim bir tahtım olmayacak. Hatta bir hain, asi bir şehzade olduğumu yazacak vakanüvisler.

Varsın öyle yazsınlar… Varsın Allah’In bildiğini kullarından saklasınlar. Bir gün gelir mazlumların hikayesi de anlatılır.

Belki yıllar, belki de yüzyıllar sonra biri benim hikayemi anlatır.

Birileri işitir ve öğrenirler hakikati.

İşte o gün mazlumun hakkı, mazluma teslim edilmiş olur.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
İlk olimpiyat oyunları nerede düzenlenmiştir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX