TeknolojiRSS
19.03.2014 - 14:17 | Son Güncelleme: 19.03.2014-23:51

Muhteşem Yüzyıl 128.bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl'da şehzadeler arasında savaş çıktı)

Muhteşem Yüzyıl İzle, Start Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl yine nefesleri kesti. Muhteşem Yüzyıl 128.bölüm tek parça olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl 128.bölümde heyacan doruktaydı. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümünde şehzadeler arasında savaş çıktı, savaşın sonu ne oldu ? Muhtşem Yüzyıl'dan kim ayrıldı? Hürrem'in taht adayı kim oldu ? Hepsi Milliyet.com.tr'de (Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İzle)

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 128.bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl'da şehzadeler arasında savaş çıktı)

Muhteşem Yüzyıl İzle,  Start Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl yine nefesleri kesti. Muhteşem Yüzyıl 128.bölüm tek parça  olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl 128.bölümde heyacan doruktaydı. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümünde şehzadeler arasında savaş çıktı, savaşın sonu ne oldu ? Muhtşem Yüzyıl'dan kim ayrıldı? Hürrem'in taht adayı kim oldu ? Hepsi Milliyet.com.tr'de (Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İzle)

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 128.BÖLÜM İZLE

Muhteşem Yüzyıl İzle,  Start Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl bu akşam yine nefesleri kesecek. Muhteşem Yüzyıl 128.bölüm canlı olarak Star TV ile aynı anda Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl 128.bölümde heyacan dorukta. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümünde şehzadeler arasında savaş çıkıyor, savaşın sonu ne olacak ? Muhtşem Yüzyıl'dan kim ayrılıyor ? Hepsi Milliyet.com.tr'de (Muhteşem Yüzyıl Canlı İzle)

 

 

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, şehzadeler savaşında ilk kurban veriliyor!
 
Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçluyor! Bayezıt kendisine tuzak kuranların peşine düşerken, Selim ifşa olmaktan korkuyor! Süleyman, isyana destek veren Mahidevran’ın tüm servetine el koyuyor. Bayezıt’a tuzak kuranın Selim olduğunu öğrenen Hürrem oğlundan hesap soruyor!Rüstem, Selim’i ifşa etmemek için Hürrem’e şart koşuyor.
 
Fatma ise Nurbanu ve Huricihan’ı birbirine düşürüp haremi birbirine katıyor! Süleyman, isyanın arkasındaki Kara Ahmed’in idamına hükmediyor! Gazanfer’in Nurbanu’ya olan aşkına öyle biri şahit oluyor ki Nurbanu olayı kapatmak isterken kan dökülüyor! Şehzadeleri arasında tercih yapmamaya yemin eden Hürrem taht adayını seçiyor!                                                       
 

Muhteşem Yüzyıl 128. Bölüm 2. Fragman

İşte Muhteşem Yüzyıl 128.bölüm fragmanı

Süleyman’ın taht varisi olarak Selim’i seçmesi Hürrem’i deliye döndürür. Süleyman’ı iki oğlunun arasındaki savaşı başlatmakla suçlar. Süleyman ve Hürrem arasındaki uçurum gitgide derinleşir.
 
Bayezıt, Rüstem ve Atmaca, Bayezıt’a tuzak kuranların peşine düşer. Selim, Bayezıt’ın adım adım kendisine yaklaştığının farkındadır. İsyana destek verenin Selim olduğunu öğrenen Hürrem deliye döner. Anne oğul arasında kıyamet kopar. 
Rüstem, isyana destek verenin Kara Ahmed olduğunu ortaya çıkarır. Süleyman, Kara Ahmed’in idamına hükmeder. 
Kötü günleri geride bırakmak için şehzade Murad’ın sünnet düğününün yapılmasına karar verilir. Gazanfer, Nurbanu’ya ilanı aşk eder.Bu ana Nurbanu’nun bir düşmanı tanık olunca ipler kopar. Sarayda kan dökülür. Hürrem ise ettiği yemini bozar ve gönlünde yatan taht varisini açıklar.... Muhteşem Yüzyıl, 19 Mart Çarşamba Akşamı Star’da...
 
 
Muhteşem Yüzyıl Çarşamba akşamı yayınlanan 127.bölümü ile yine hayranlarını ekran başına kilitledi. Muhteşem Yüzyıl 127.bölümü haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz. PekiMuhteşem Yüzyıl'da neler oldu. Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta Süleyman payitahta geri dönüyor. Hürrem ve Süleyman yıllar sonra karşı karşıya geliyor! Atmaca, Bayezıt’a sadakat yemini ediyor. İşte Muhteşem Yüzyıl 127.bölümü tıkla hemen izleMuhteşem Yüzyıl’da bu hafta, Süleyman ile Bayezıd arasında ipler geriliyor! Süleyman payitahta geri dönüyor. Hürrem ve Süleyman yıllar sonra karşı karşıya geliyor! Atmaca, Bayezıt’a sadakat yemini ediyor. Bayezıt’ın istikbali için iki düşman Atmaca ve Rüstem bir araya geliyor. Süleyman, Rüstem Paşa hakkında kararını veriyor. Bayezıt, Düzmece Mustafa isyanını bastırmak için emir alıyor. Selim’in tuzağına düşen Bayezıt, isyana destek olmakla suçlanıyor. Hürrem oğlunu korumak için Süleyman’ı karşısına alıyor! Hürrem oğulları arasında bir tercih yapmamak için direnirken, Süleyman taht varisini açıklıyor! Süleyman, Bayezıt’ı huzuruna çağırıyor. Şehzade Mustafa gibi ölüme yürümek istemeyen Bayezıt, Süleyman’a isyan mı ediyor? Süleyman kendisine isyan ettiğine inandığı oğlu hakkında ne karar veriyor? Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle 12 Mart Çarşamba Akşamı Star’da!

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 127.BÖLÜM İZLE
                                       
Süleyman yıllar sonra payitahta döner. Yaşadıkları acıların ardından Hürrem ve Süleyman için bu karşılaşma hiç kolay olmayacaktır. Hürrem, Nurbanu’nun Selim’i kışkırttığının farkındadır. Nurbanu’yu sert bir dille uyarır. Huricihan, Bayezıt için Hürrem’le yakınlaşmaya çalışırken, Nurbanu sarayda yeni bir müttefik kazanır.

MUHTEŞEM YÜZYIL 127. BÖLÜM YAYINLANAN SON FRAGMANI

 

 

 

Bayezıt, Düzmece Mustafa isyanını bastırmak için Edirne’ye gider. Selim’in kurduğu tuzağa düşen Bayezıt, isyana destek vermekle suçlanır. Oğlunun kendisine isyan ettiği düşüncesiyle çılgına dönen Süleyman, Bayezıt’ı huzuruna çağırır.  
Bayezıt, Süleyman’ın huzuruna çıkmakta tereddüt eder. Oğlunun akıbeti için endişelenen Hürrem ise Bayezıt için Süleyman’la karşı karşıya gelir. Süleyman’ın Bayezıt hakkında verdiği karar Bayezıt’ı bir yol ayrımına sürükler. Mustafa gibi kaderine razı mı olacak yoksa kaderini kendisi mi yazacak?

 

 

 

 

 

MUHTŞEM YÜZYIL 126. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm izleyiciyle buluştu. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm, yine nefes kesti. Muhteşem Yüzyıl 126. bölümü izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız. Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm  izle Milliyet.com.tr'de Muhteşem Yüzyıl İzle (MY 126. bölüm son bölüm izle) Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm izleyiciyle buluştu. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm, yine nefes kesti. Muhteşem Yüzyıl 126. bölümü izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız. Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm full izle Milliyet.com.tr'de

Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm yayınlandı. Şehzade Mustafa'nın ölümüyle bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Muhteşem Yüzyıl'ın 126. bölümü yine izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Muhteşem Yüzyıl 126. bölümde, Hürrem, Cihangir’in ölümünün ardından kaderine sitem ederken, Süleyman çilehanede acısıyla başa çıkmaya çabalıyor. Selim ve Bayezıt cenazede herkesin gözü önünde birbirine giriyor. Mustafa’nın ölümünün ardından saflar değişiyor. Hürrem’in canını yakmak isteyen Fatma, Selim’i desteklemeye karar veriyor.

Muhteşem Yüzyıl 126. bölümde, Bayezıt ve Huricihan’ın evliliğini öğrenen Selim, Nurbanu’nun yardımıyla bu evliliği ifşa ediyor! Mihrünnisa ve Mahidevran, Hürrem’le yüzleşmek için payitahta geliyor. Nisa herkesin gözünün önünde Hürrem’i şok eden bir hamle yapıyor. Atmaca ise Rüstem’i öldürmek için harekete geçiyor. Rüstem’in canından can kopuyor!

Muhteşem Yüzyıl 126. bölümde,, Selim, Hürrem’in Bayezıt’ı korumasını hazmedemiyor. Bayezıt’ın hayatını tehlikeye atacak öyle bir tuzak kuruyor ki, iki kardeş arasındaki masumiyet sona eriyor! Çilehanedeki günlerini tamamlayan Süleyman, Mustafa’nın ölümüyle yüzleşmek için Amasya’ya gelir. Taşlıcalı’nın yazdığı mersiyeyi okuyan Süleyman’ın Taşlıcalı hakkında vereceği karar merak konusu olur. Nisa ve Mahidevran Hürrem’den hesap sormak için payitahta gelir. Nisa’nın Hürrem’in gözlerinin önünde yaptığı hamle herkesi şok ederken, Mahidevran evlat acısıyla Hürrem’in üstüne yürür. Fatma ise Hürrem’in taht adayının Bayezıt olduğunu bildiğinden Selim’in yanına geçer. Kara Ahmed’in gelişiyle itibarını iyice kaybeden Rüstem saraydan kovulur. Atmaca’nın kendisine kurduğu tuzağı fark edemeyen Rüstem, sevdiği birinin ölümüne şahit olur.

MUHTEŞEM YÜZYIL 126. BÖLÜM İZLE


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Çağla Kubat'ın oynadıkları polisiye dizi hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX