TeknolojiRSS
26.03.2014 - 10:13 | Son Güncelleme: 27.03.2014-0:32

Muhteşem Yüzyıl 129. Bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl son bölüm)

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm, Star TV'nin rekortmen dizisi Muhteşem Yüzyıl 129.bölümü ile ekrana geldi. Muhteşem Yüzyıl son bölümü izleyicisine yine heyecan dolu anlar yaşattı. Muhteşem Yüzyıl 129.bölümde neler oldu ? Haremdeki karışıklığın sebebi ne ? Bu karışıklık nasıl çözülecek ? Hepsini cevabı Muhteşem Yüzyıl son bölümde. Muhteşem Yüzyıl 129.bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl 129. Bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl son bölüm)

 

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm, Star TV'nin rekortmen dizisi Muhteşem Yüzyıl 129.bölümü ile ekrana geldi. Muhteşem Yüzyıl son bölümü izleyicisine yine heyecan dolu anlar yaşattı. Muhteşem Yüzyıl 129.bölümde neler oldu ? Haremdeki karışıklığın sebebi ne ? Bu karışıklık nasıl çözülecek ? Hepsini cevabı Muhteşem Yüzyıl son bölümde. Muhteşem Yüzyıl 129.bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle

sta

MUHTEŞEM YÜZYIL 129.BÖLÜM 

 

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, harem karışıyor!
 
Huricihan ölümcül bir yara alıyor. Herkes Huricihan’ın gözlerini açmasını beklerken, Nurbanu ifşa olmaktan korkuyor. Bayezıt ise Huricihan’ı yaralayan kişinin peşine düşüyor. Bayezıt’ın aradığı kişinin Nurbanu olduğunu anlayan Selim şok oluyor! Nurbanu’dan şüphelenen Hürrem ise, Bayezıt’ın aradığı kanıtı ele geçiriyor! Bunun üzerine Nurbanu, Hürrem’i büyük bir sırrı açığa çıkarmakla tehdit ediyor. Böylece Hürrem, Nurbanu’nun ölüm fermanını yazıyor. Selim ve Bayezıt sancaklarına dönseler de sular bir türlü durulmak bilmiyor. Bayezıt’ın sarayına gelen gizemli bir kadın, kardeşler arasındaki savaşı büyütüyor. Süleyman ise Hürrem’e öyle bir şey soruyor ki nefesler tutuluyor!                  
 
Haremde sünnet eğlencesi devam ederken, Huricihan’ın kanlar içinde gelişiyle ortalık karışır. Herkes Huricihan’ın gözlerini açmasını umarken, Nurbanu korku içinde beklemektedir. Nurbanu’nun hali Hürrem’in şüphelenmesine neden olur.
 
Kavganın olduğu yerde bir küpe bulunur. Öfke içindeki Bayezıt, küpenin sahibinin peşine düşer. Selim kardeşinin acısına üzülürken, Huricihan’a saldıranın Nurbanu olduğunu öğrenir. Selim bir kararın eşiğindedir. Karısını kendi eliyle ölüme mi gönderecektir?
Hürrem ise aradıkları kişinin Nurbanu olduğunu keşfeder. Nurbanu, canını kurtarabilmek için Hürrem’i geçmişteki sırları ifşa etmekle tehdit eder. Nurbanu’nun ne kadar tehlikeli olabileceğini gören Hürrem, onun ölüm emrini verir. 
 
Şehzadeler sancaklarına geri döner. Nurbanu ölümcül bir saldırıya uğrarken, Bayezıt’ın sarayına da gizemli bir cariye gelir. Süleyman ise yıllardır konuşmadığı Hürrem’i odasına çağırır. Ve nicedir içini kemiren soruyu sorar!
 
Yayın Günü:  26 Mart Çarşamba 
Yayın Saati:  20.00 
 
 
 

MUHTEŞEM YÜZYIL 129. BÖLÜM FRAGMANI 

Muhteşem Yüzyıl 129. Bölüm 2. Fragman


Muhteşem Yüzyıl  128. bölümde Şehzade Selim'in Şehzade Beyazıt'ı taht mücadelesinin dışına itmek için Düzmece Mustafa olayı ile ayaklanan asilere para gönderdiği ortaya çıktı. Şehzade Beyazıt'ın son olanların ardından bu olayın üzerine gitmesi isyanın arkasındaki kişileri ortaya çıkardı. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Kara Ahmet Paşa, Mısır'dan toplanan vergileri asilere yollamasının cezasını canı ile ödedi.

Hürrem Sultan ise Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde Beyazıt'ın Selim'in de olayın içerisinde olduğunu söylememesi karşılığında Beyazıt'ı destekleyeceği sözünü verdi. Diğer yandan Şehzade Selim oğlu Murad için sünnet düğünü tertip etti. Bu durum Şehzade Beyazıt, Hürrem Sultan ve henüz Kara Ahmet Paşa'nın acısını yaşamakta olan Fatma Sultan'ı aşırı derecede rahatsız etti. Ancak Sultan Süleyman'ın izni ile olmasından ötürü muhalif bir ses yükselmedi.

Muhteşem Yüzyıl son bölümde Nurbanu ise kendisini tehdit eden Huricihan'a öyle bir tepki verdi ki ardından kendisi bile yaptığı karşısında korktu. Şehzadeler arası mücadele sürerken, diğer taraftan şehzade eşleri de mücadeleyi iyice kızıştırdı. Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm izleme bağlantıları aşağıda yer almaktadır. Bunun yanı sıra Muhteşem Yüzyıl son bölüm özeti de aşağıdadır.

MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜM İZLE 

Muhteşem Yüzyıl 128. Bölüm Özeti:

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, şehzadeler savaşında ilk kurban Kara Ahmet Paşa oldu! Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçlamaya başladı! Muhteşem Yüzyıl son bölümde Bayezıt kendisine tuzak kuranların peşine düşünce, Selim ifşa olmaktan korktu! Süleyman, isyana destek verdiği iddia edilen Mahidevran’ın tüm servetine el koydu.

Bayezıt’a tuzak kuranın Selim olduğunu öğrenen Hürrem oğlundan hesap sordu! Rüstem, Selim’i ifşa etmemek için Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde Hürrem’e Beyazıt'ı desteklemeyi şart koştu. Fatma ise Nurbanu ve Huricihan’ı birbirine düşürüp haremi birbirine kattı! Süleyman, isyanın arkasındaki Kara Ahmed’in idamına hükmetti! Gazanfer’in Nurbanu’ya olan aşkına Huricihan şahit olunca Nurbanu olayı kapatmak isterken kan dökmek zorunda kaldı! Şehzadeleri arasında tercih yapmamaya yemin eden Hürrem taht adayını seçti.    
                                             
Süleyman’ın taht varisi olarak Selim’i seçmesi Hürrem’i deliye döndürdü. Süleyman’ı iki oğlunun arasındaki savaşı başlatmakla suçladı. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Süleyman ve Hürrem arasındaki uçurum gitgide derinleşti.

Bayezıt, Rüstem ve Atmaca, Bayezıt’a tuzak kuranların peşine düştü. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde Selim, Bayezıt’ın adım adım kendisine yaklaştığının farkındaydı. İsyana destek verenin Selim olduğunu öğrenen Hürrem deliye döndü ve anne oğul arasında kıyamet koptu.
Rüstem, Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde isyana destek verenin Kara Ahmed olduğunu ortaya çıkardı. Süleyman, Kara Ahmed’in idamına hükmetti.

Kötü günleri geride bırakmak için şehzade Murad’ın sünnet düğününün yapılmasına karar verildi. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Gazanfer, Nurbanu’ya ilanı aşk etti.Bu ana Nurbanu’nun bir düşmanı tanık olunca ipler koptu. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde sarayda kan döküldü. Hürrem ise ettiği yemini bozdu ve gönlünde yatan taht varisini açıkladı....

Muhteşem Yüzyıl Canlı İzle,  Start TV'nin rekortmen dizisi Muhteşem Yüzyıl  muhteşem bir bölümle ekrenlara geliyor. Muhteşem Yüzyıl 128.bölümü canlı olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz.  Muhteşem Yüzyıl 128.bölümde heyecan doruğa çıkıyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümünde şehzadeler arasında savaş çıkıyor, savaşın sonu ne olacak ? Muhteşem Yüzyıl'da hangi karakterler diziden ayrılıyor ? Muhteşem Yüzyıl ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de (Muhteşem Yüzyıl Canlı İzle)

Muhteşem Yüzyıl, Star TV'nin en çok takip edilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 128.bölümüyle ekrana geliyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde taht kavgaları ve ölümler var. Muhteşem Yüzyıl'a hangi isimler veda ediyor. Muhteşem Yüzyıl 128.bölümde Hürrem'in tahta aday gösterdiği şehzade kim ? Hepsi ve daha fazlası canlı olarak Milliyet.com.tr'de

Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçluyor! Bayezıt kendisine tuzak kuranların peşine düşerken, Selim ifşa olmaktan korkuyor! Süleyman, isyana destek veren Mahidevran’ın tüm servetine el koyuyor. Bayezıt’a tuzak kuranın Selim olduğunu öğrenen Hürrem oğlundan hesap soruyor!Rüstem, Selim’i ifşa etmemek için Hürrem’e şart koşuyor. Fatma ise Nurbanu ve Huricihan’ı birbirine düşürüp haremi birbirine katıyor! Süleyman, isyanın arkasındaki Kara Ahmed’in idamına hükmediyor! Gazanfer’in Nurbanu’ya olan aşkına öyle biri şahit oluyor ki Nurbanu olayı kapatmak isterken kan dökülüyor! Şehzadeleri arasında tercih yapmamaya yemin eden Hürrem taht adayını seçiyor! 

 Muhteşem Yüzyıl 128.bölüm 
 

 

 

 

 
 
 
Süleyman’ın taht varisi olarak Selim’i seçmesi Hürrem’i deliye döndürür. Süleyman’ı iki oğlunun arasındaki savaşı başlatmakla suçlar. Süleyman ve Hürrem arasındaki uçurum gitgide derinleşir.
 
Bayezıt, Rüstem ve Atmaca, Bayezıt’a tuzak kuranların peşine düşer. Selim, Bayezıt’ın adım adım kendisine yaklaştığının farkındadır. İsyana destek verenin Selim olduğunu öğrenen Hürrem deliye döner. Anne oğul arasında kıyamet kopar. Rüstem, isyana destek verenin Kara Ahmed olduğunu ortaya çıkarır. Süleyman, Kara Ahmed’in idamına hükmeder. 
 
Kötü günleri geride bırakmak için şehzade Murad’ın sünnet düğününün yapılmasına karar verilir. Gazanfer, Nurbanu’ya ilanı aşk eder.Bu ana Nurbanu’nun bir düşmanı tanık olunca ipler kopar. Sarayda kan dökülür. Hürrem ise ettiği yemini bozar ve gönlünde yatan taht varisini açıklar.... Muhteşem Yüzyıl, 19 Mart Çarşamba Akşamı Star’da... 
 
Yayın Günü: 19 Mart Çarşamba 
 
Yayın Saati: 20.00
 
Muhteşem Yüzyıl'da ölümlerin ardı arkası kesilmiyor. İşte diziye veda edecek isimler...
 
En son 126. bölümde Berrak Tüzünataç ve Serdar Orçin'in ayrıldığı dizide bu hafta sıra Yetkin Dikinciler ve Burcu Özberk'te.
 
SİYAH HİLAT GİYDİRİLECEK
 
Kara Ahmed Paşa rolünü canlandıran Yetkin Dikinciler, Sultan Süleyman tarafından siyah hilat giydirilerek idam edilecek.
Ondan boşalan veziriazamlık makamına Rüstem Paşa geri dönecek.
 
HURİCİHAN SULTAN'DA AYRILIYOR
 
Şehzade Beyazıt'ın eşi Huricihan rolünde yer alan Burcu Özberk'in ise nasıl ayrılacağı bilinmiyor. Özberk'in ayrılmasından sonra Fatma Sultan rolünde Yasemin Allen'in diziye dahil olması bekleniyor.
 
Muhteşem Yüzyıl'a bir güzel daha katıldı
 
Çarşamba günlerinin reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl'da rol alan ünlüler kervanına Yasemin Allen da katıldı. Yasemin Allan, dizide Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Şehzade Beyazid'in eşi Fatma Haseki Sultan olarak izleyici karşısına çıkacak.
 
Üç şehzade, iki de sultan annesi Fatma Haseki Sultan yeni bölümler

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX