MagazinRSS
03.05.2013 - 21:22 | Son Güncelleme: 03.05.2013-21:30

Muhteşem Yüzyıl İzle. Tüm Bölümleri, Tamamı Full İzle

Muhteşem Yüzyıl 97. Bölüm İzle. Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İzle. Muhteşem Yüzyıl Tüm Bölümleri İzle. Muhteşem Yüzyıl İzle

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl İzle. Tüm Bölümleri, Tamamı Full İzle

 

Ülkemizde ve dış medyada büyük bir ilgi gören Muhteşem Yüzyıl'da bu haftada bir çok gelişme yaşanıyor. 

Tarihinde de bir çok Sadrazam değişikliğine şahit olan Osmanlıda bu hafta bir Sadrazam daha değişiyor. Lütfi Paşa'nın yerini bu sefer Rüstem Paşa dolduruyor. 

Türlü entrikalara ve taht oyunlarına sahne olan Doğu İmparatorluklarından biri olan Osmanlıda da siyasi savaşlar tüm cazibesiyle devam ediyor. Hürrem Sultan Divan'a girmek için kızını Rüstem Paşa ile evlendirmek istiyor. Kızı ise istemediğni söylüyor ancak Sulta'nın söyledikleri büyük bir siyasi atağa benziyor. 

Şehzade Mustafa babsıdan habersiz denize açılınca araları yeniden açılır. Şehirde veba salgını vardır. Süleyman, Hürrem için endişelenir. Rüstem Paşa'nın Mihrimah'a talip olması Hürrem'i biraz kızdırır. Hürrem saraya dönmenin yollarını araken Şah Sultan tarafından büyük bir darbeye uğratılır. 

MUHTEŞEM YÜZYIL 97. BÖLÜMÜ VE TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

"Deliyürek" TV dizisindeki Yusuf Miroğlu rolü ile ünlenen sanatçı hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.