Gündem
20.09.2012 - 10:01 | Son Güncelleme: 20.09.2012-14:35

Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 65.Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 65.Bölüm seyret, Muhteşem Yüzyıl 19 eylül, Muhteşem yüzyıl son bölümü kaliteli izle, muhteşem yüzyıl yeni bölümü donmadan izle

Sitene Ekle

Muhteşem Yüzyıl dizi izle

Muhteşem Yüzyıl'ın 19 Eylül'de yayınlanan 65. bölümünü buradan HD kalitesinde, kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

 

Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Muhteşem Yüzyıl dizisi yayınlanan bugünkü (19 Eylül 2012 Çarşamba) bölümünde neler yaşandı?
Sultan Süleyman ve Hürrem arasında ipler geriliyor.

 

Muhteşem Yüzyıl ile ilgili haberler


Muhteşem Yüzyıl’da fırtınalar kopmaya devam ediyor. Hürrem, Valide Sultan’ın dairesini terk etmiyor. Sultan Süleyman ve Hürrem arasında ipler geriliyor. Hatice, İbrahim’le evliliği hakkında ani bir karar veriyor. Firuze yeni ayrıldığı saraya sürpriz birinin emriyle dönüyor. Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümü 19 Eylül Çarşamba akşamı yayınlandı.
Hürrem Sultan, Hatice’den yediği tokatı asaletine yakışır bir tavırla karşılar. Hatice’nin siniri ise bir türlü dinmek bilmez. Hatice’nin verdiği yeni karar ise Hürrem’i hayal kırıklığına uğratacaktır.
Sultan Süleyman, Hürrem’in Valide Sultan’ın dairesine geçmesine çok sert bir tepki gösterir. Ancak Hürrem, Sultan Süleyman’a rest çekmek pahasına yolundan dönmez.
Sultan Süleyman çocuklarıyla birlikte bir gün geçirmek ister. Ancak Mihrimah’ın başına gelen kaza her şeyi altüst eder. Rüstem, Mihrimah için tehlikeye atılmaktan kaçınmaz.
Firuze ise düştüğü köle pazarında zor anlar yaşamaktadır. Her şeyin bittiğini sandığı anda yardımına tanıdık bir isim yetişir. Firuze kendini bir anda haremde bulur.
Süleyman ve Hatice’nin haremin nizamını sağlaması için çağırdığı Afife Hatun saraya gelir. Afife Hatun ayağının tozuyla işe başlar ve Sultan Süleyman için bir eğlence düzenler.
İbrahim’in pusuya düşürüldüğü haberi saraya ulaşır. Hatice duyduklarının ardından fenalık geçirir. Hatice Sultan’ın yardımına umulmadık bir cariye yetişir.
Rüstem, Hürrem’e seferden haber taşımaya devam etmektedir. Hürrem, İskender Çelebi’den ölümcül bir ricada bulunur. İbrahim Paşa bir an bile düşünmeden Hızır Reis’e kaptan-ı deryalık rütbesini verir. Ancak ondan bir isteği daha vardır.
Şehzade Mustafa avda karşılaştığı Rum kızı Helena’dan görür görmez etkilenir. Helena ise hiç tanımadığı bu adama karşı sıcak davranmaz. Ancak ikilinin tek karşılaşmaları bu olmayacaktır.

Muhteşem Yüzyıl 64. bölüm izle


Bilgi YarışmasıAlfabemizde kaç tane sesli harf vardır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Hangisi bir Türk müziği makâmıdır?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX