GündemRSS
04.09.2013 - 13:00 | Son Güncelleme: 04.09.2013-13:08

Muhteşem Yüzyıl Yeni Bölüm Fragmanı İzle Şehzade Mustafa Nasıl Ölüyor?

Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı yayınalandı. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Süleyman Hürrem'ine kavuşmuştur fakat bu kezde Hürrem'in intikam oyunları başlar. Muhteşem Yüzyıl yeni sezonu 18 eylül'de başlıyor. Muhteşem Yüzyıl yeni sezon bölümü merakla bekleniyor. Peki Muhteşem Yüzyıl yeni sezonda neler olacak? Sultan Süleyman, Hürrem'ine kavuştu. Hürrem, Şehzade Mehmet'in intikamını alacak.

Sitene Ekle
Muhteşem Yüzyıl  Yeni Bölüm Fragmanı İzle Şehzade Mustafa Nasıl Ölüyor?
Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı yayınalandı. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Süleyman Hürrem'ine kavuşmuştur fakat bu kezde Hürrem'in intikam oyunları başlar. Muhteşem Yüzyıl yeni sezonu 18 eylül'de başlıyor. Muhteşem Yüzyıl  yeni sezon bölümü merakla bekleniyor. Peki Muhteşem Yüzyıl yeni sezonda neler olacak? Sultan Süleyman, Hürrem'ine kavuştu. Hürrem, Şehzade Mehmet'in intikamını alacak.
 
Muhteşem Yüzyıl 18 Eylül'de Başlıyor
İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını ve entrikaları konu alan Muhteşem Yüzyıl, dördüncü sezonuyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Son Dem Son Sezon 18 Eylül Çarşamba 20.00
 
 
Muhteşem Yüzyıl sezon finalinde neler oldu?
 
Süleyman Hürrem’in ardından Hatice’yi de kaybediyor. Süleyman, kollarında can veren Hatice’nin ölümüyle yıkılır. Hatice ile birlikte Hürrem’i bulma umutları da yok olur. Süleyman kardeşiyle birlikte aşkını da kaybetmiştir. İçindeki yangını söndüremeyen Süleyman sefere çıkıyor. Mihrimah, haremin idaresini ele alıyor ve Şah Sultan’ın saraya girmesini yasaklıyor!
 
 
Taht hayallerini yitiren Mustafa, askerin sadakatiyle yeniden umutlanıyor. Mahidevran, Mehmet’i öldürmek için harekete geçiyor. Şah Sultan, Mihrimah tarafından köşeye sıkıştırılıyor. Bali Bey bulduğu ipucunun izini sürüyor. Mehmet’in başarılarıyla gurur duyan Süleyman, Manisa’dan gelen acı haberle kahroluyor. Uçurumun eşiğine gelen Süleyman’ı, bir mucize tekrar hayata döndürüyor!
 
 
Muhteşem Yüzyıl yeni sezonu 18 eylül'de başlıyor. Muhteşem Yüzyıl  yeni sezon bölümü merakla bekleniyor. Peki Muhteşem Yüzyıl yeni sezonda neler olacak? Sultan Süleyman, Hürrem'ine kavuştu. Hürrem, Şehzade Mehmet'in intikamını alacak.
 
 
 
Muhteşem Yüzyıl  Yeni Sezon Şehzade Mustafa Ölüyor!
 
Muhteşem Yüzyıl dizisi son 3 bölümde ardı ardına ölümler yaşattı. Muhteşem Yüzyıl dizisi sezon finaline oldukça adından konuşulacak şekilde girdi.
 
Kanuni Sultan Süleyman, Hatice Sultan'ın ölümünden sonra Şehzadesi Mehmet'i de kaybetti. Artık tam umudunu kaybedip kendinden geçmiş bir haldeyken ''O'' geldi müjdesi verilince Süleyman için yeniden güneş doğdu.
 
Meryem Uzerli Hürrem rolünü bıraktıktan sonra yerine gelen Vahide Gördüm yeni Hürrem olarak ilkkez dizide yer aldı. Sultan Süleyman ile Hürrem'in kavuşma anında yaşananlar diziye damgasını vurdu.
 
Muhteşem Yüzyıl 103. bölüm sezon finalinden sonra yeni sezonda 104. bölümden devam edecek. Yeni sezonda Vahide Gördüm ile devam edilirse birçok kişi diziyi izlemeyeceğini duyurmuştu. Yeni sezon oldukça merak ediliyor. Mahidevran Şehzade Mehmet'i zehirlettikten sonra başına gelecek ugursuzluklardan bi habersiz zaferinin tadını çıkarıyor ve oğlu Şehzade Mustafa için tekrar umutlanıyordur. Fakat bilmediği birşey vardır Hürrem kendi oğluna yaptırılanın kimsenin yanına bırakmayacağıdır. 
 
Şehzade Mustafa için yeni sezon bitiş olacak. Hürrem kurduğu oyun ve tuzaklarla MUstafa'nın ölümünü planlar. Sultan Süleyman kendi gözü önünde oğlunu öldürtüyordur.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Günün İş Fırsatları
Tüm İlanlar desteği ile
Murat Kekilli'nin yazıp ölüme neden olduğu şarkı hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.