09.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.03.2018-1:30 A-A+

‘Mutlu insanlar’ bir araya geliyor

“Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali” 16-17-18 Mart tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Bu yıl 4. kez düzenlenen etkinlik, kurucusu Gülferi Yıldırım koordinatörlüğünde gerçekleşecek.

‘Mutlu insanlar’ bir araya geliyor

Sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, kişisel gelişim, yoga ve meditasyon gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otoriteleri ve uzmanlarını bir araya getirecek festivalin amacı “mutluluk” olarak açıklanıyor. 3 gün içinde yetmişe yakın workshop ve seminerin yapılacağı festivalde aynı zamanda dans ve müzikli gösteriler birlikte küçük el sanatları, organik gıda ve kozmetik, sağlıklı yaşam dair seçkin markaların ürünlerini de bulmak mümkün olacak. Öğrencilerin ve 65 yaş üzeri kişilerin %50 indirimli olarak yaralanacağı festivalin biletleri ve detaylı programı www.zihinruhbeden.org dan temin edilebiliyor.

Bilgi Yarışması"TÜRKÜ BABA" lakaplı ünlü özgün müzik sanatçımızın adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.