Gaziantep

Yerel Haber
21 Temmuz 2014 - 11:47

NAKSAN AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

IHA

Naksan Holding'in ambalaj sektöründeki şirketi Naksan Plastik A.Ş.’nin çalışanları iftar yemeğinde biraraya geldi.
Çalışanlar ve ailelerininde katıldığı yemekte Naksan ailesi hoşca vakit geçirdi. Sunder Kültür Lokali’nde düzenlenen iftar yemeğine Naksan Holding Onursal Başkanı Şıh Mehmet Nakıboğlu, Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Nakıboğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Nakıboğlu, Taner Nakıboğlu, Bahaeddin Nakıboğlu, İbrahim Nakıboğlu, Emre Nakıboğlu ve çok sayıda davetli katıldı.
Naksan Holding Yönetim Kurulu üyeleri iftar öncesi, masaları tek tek dolaşarak, Naksan çalışanları ve aileleriyle selamlaştı. Çalışanlarıyla yakından ilgilenen Yönetim Kurulu Üyeleri, çocuklarla da ayrıca ilgilenmeyi ihmal etmedi.
Yemeğe katılanlara bu güzel günlerini paylaştıkları için teşekkür eden Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu, Ramazan ayını ve mübarek Kadir gecesini kutlayarak, aileleri ve çocuklarıyla beraber neşe ve sağlık içerisinde bir bayram geçirmesini diledi.
Naksan’ın büyük bir aile olduğunu vurgulayan Nakıboğlu, "Naksan Holding, 7 bin çalışanıyla Türkiye'deki büyük topluluklardan biridir. Bu başarımıza ; sevgi, saygı, hoşgörünün yanında iş ahlakı ,birlik ve beraberlik ruhuyla hareket ederek ulaştık” dedi.
Çalışanlarımız ile her yıl iftar vesilesiyle bir araya geldiklerini belirten Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu, “Naksan olarak tüm çalışanlarımız ile beraber uzun yıllardır karşılıklı anlayışa dayalı, kazan-paylaş hedefi ile birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticilerinden birisi olmamızın altında bu birlik ve beraberliğe vermiş olduğumuz önem yatıyor. Bu beraberliğimizin uzun yıllar devam etmesini ve bu vesile ile çalışanlarımız ve ailelerinin hayırlı bir ramazan geçirmesini temenni ediyorum” dedi.

GaziantepYerel Seçim Sonuçları

Gaziantep Hava Durumu

10°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.