Moda

28.06.2012 - 10:53 | Son Güncelleme: 28.06.2012-10:54

Nancy Ajram İstanbul’u Salladı!

İstanbul Shopping Fest Arap İdolü Nancy Ajram’ı Ağırladı!

Sitene Ekle

Büyüleyici sesi ve yüksek sahne performansıyla Arap dünyasının son yıllardaki en büyük yıldızlarından Nancy Ajram, bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Shopping Fest kapsamında İstanbul’a geldi.  Ülkemizde çok sayıda hayranı bulunan sanatçının 27 Haziran akşamı Cemil Topuzlu’da verdiği konsere ilgi büyüktü...

Ya Selam İstanbul!

Güncel Arap müziğinin en sevilen seslerinden biri olan Nancy Ajram 27 Haziran Çarşamba akşamı İSF kapsamında, Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde bir konser verdi. Geniş kitlelerin gönlünde taht kuran sanatçı, milyonların diline dolanan şarkılarıyla festivale bambaşka bir hava kattı. Ya Selam, Ah w Noss, ve YaTabtab gibi birçok başarılı albümü bulunan Ajram, olağanüstü müzik yeteneğiyle dikkatleri çekiyor.  4 yaşında şarkı söylemeye başlayan ve 18 yaşına gelmeden müzik dünyasının profesyonel isimleri arasına giren Ajram için Arap ülkelerinden Türkiye’ye bir çok ziyaretçi geliyor.


Kaz Dağları hangi bölgemizdedir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX