“Başlangıçta oyunculuk hiç aklımda yoktu”

Avrupa’da oyuncu olsaydım her şey daha farklı olurdu”

“Şimdiki oyuncular çok fazla imkana sahip. Fakat maalesef bunu değerlendiremeyenler var”Türkiye’nin en sevilen oyuncularından Nebahat Çehre MAG Nisan okurları için çok özel açıklamalarda bulundu.

“Başlangıçta oyunculuk hiç aklımda yoktu . Hatta Türkiye güzeli seçildiğimde 15 yaşındaydım ve oyunculuk teklifi geldiğinde kabul etmeyerek bir mimarın yanında asistanlık yaptım.” diyen başarılı oyuncu bugün bulunduğu noktaya gelirken yaşadıklarını samimiyetle anlattı.

Türkiye’nin en beğenilen oyuncularından biri olan Nebahat Çehre : “Eğer Avrupa’da oyuncu olsaydım daha farklı olurdu. Çünkü burada telif hakkı yok, Avrupa’da ki olanaklar bambaşka… Benim yaptığım diziler yüz yirmi ülkeye satılmış vaziyette ve telif hakkımız yok.” diyor.

“Dünyaya bir daha gelseydiniz yine oyuncu olur muydunuz ? “sorusuna: “ Değeri bilindiği müddetçe evet… “ diyerek cevap veriyor. Yeşilçam döneminde çok zor şartlarda çok iyi işler yaptıklarını belirten Çehre oyunculukta büyülü atmosferin seyircinin ilgisi olduğunu belirtiyor.

Demet Sabancı Çetindoğan’ın kapak yıldızı olduğu MAG Nisan sayısı, birbirinden renkli içeriği, özel röportajları ve gündemi yakından takip eden köşe yazarları ile www.magdergi.com.tr ,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.