10.12.2018 - 08:15 | Son Güncelleme: 10.12.2018-8:15 A-A+

‘NEDEN BÖYLE?’ DİYE SORMA, İZLE!Şahin Tepesi’nin son bölümü, ev ahalisinin ilgisini çekti. Oyuncu ekibi iyi. ‘Neden böyle, niye öyle?’ diye sormadıktan sonra bal gibi de izliyorsun diye içimden geçirdim.

Bahar ve Leon unutulur mu?

Efe (Boran Kuzum) ile Verda (Aybüke Pusat) merak konusu öncelikle. Arkalarında izleyicinin yana yakıla izlediği aşk geçmişleri var. Malum Bahar-Yavuz durumu. İzleyici bunu unutacak mı? Verda mı, Bahar mı? Bora kardeşimizin aşkı dünya çapında tescillendi. Hilal ile Leon olarak işi büyüttüler, ‘Dünyanın En İyi Çifti’ seçildiler. Leon unutulup, ‘Artık Efe var’ diyebilecek miyiz? Bunlar önemli sorular. Şimdi görür gibiyim nasıl da yorumlar geliyor.

EV AHALİSİ NE İZLİYOR, NEYİ ELEŞTİRİYOR?

10 kişi kadar vardık. Sevgili eşim, apartman zilini çalarken “Birden kendimi ‘Yemekteyiz’de hissettim” dedi. Düşünün televizyon hayatımızın ne kadar içinde. Eş tarafının amca, hala, çocukları ve baldızlar... Televizyon açıktı. Ev sahibi yarışma programlarını seviyor. Teve 2’deki ‘Kelime Oyunu’nu izliyor. Bilmece bulmacaya merakla tayfanın bu yarışmanın hastası olduğu iddiasında. Atv’nin ‘Kim Milyoner Olmak İster?’i listede. 15 gün önceydi, “İki sorunun cevabı yanlıştı” dedi. “Hangi gün?” diye sordum, “Vallahi bilmiyorum” dediler. Fransa’daki gösterilerin konusu geçti.

“Fransız kanalı var mı?” dedim. Teledünya mevcut. “İndirimli abonelik var. Yoksa seyredecek cazip kanal bir bir gidiyor” dediler. France 24 kanalında gösteriler canlı veriliyor. Evin büyüğü dili anlamasa da ekranda yakılan otomobilleri gördükçe, “Vah vah yazıktır günahtır” diye köşesinde söyleniyor. Bazen canlı röportajlar yayınlanıyor. “Üstünü örtüyorlar, vermiyorlar” diyorlardı da, baktım veriliyor maşallah. Küçük baldızın favorisi, ‘İkizler Memo-Can’ın yeni bölümü ekranda.  “Yeşilçam filmlerine benziyor. Bir sürü abuk sabuk işler oluyor, kopuk ama işte bu hali izlettiriyor. Çok gülüyorum” dedi.

Etiketler
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.