04.05.2016 - 11:20 | Son Güncelleme: 04.05.2016-11:25 A-A+

Nejat Çarkacı 20 yıl sonra döndü!

"Akasya Kokulu Yarim" ve "Özledim" gibi Türk pop müziğinin doksanlı yıllarının klasikleri arasında yer alan şarkıların besteci ve yorumcusu Nejat Çarkacı "Sevda Yorgunu" isimli yeni single çalışmasıyla sevenlerine tekrar merhaba diyor.

Nejat Çarkacı 20 yıl sonra döndü!

90'larda "Akasya Kokulu Yarim" ve "Özledim" gibi şarkılarıyla tanınan Nejat Çarkacı müziğe geri döndü. 20 yıl aranın ardından müziğe kaldığı yerden devam eden  Nejat Çarkacı, doksanlı yılların naif ve sıcak müzik ruhunu bugüne taşımaya çalıştığını ifade ediyor.
 
Aynı zamanda, Ankara'nın tanınan reklam ajanslarından olan Artifeks Medya C.D.O'nun ajans başkanlığı görevini yürüten sanatçının bu çalışması içeresinde söz ve müziği kendisine ait olan iki balad eser yer alıyor. Çalışmaya ismini veren "Sevda Yorgunu" ve bir diğer eser "Alma Ahımı".   Single içerisinde dinleyenlere ayrı bir müzikal tat vermek amacı ile " Sevda Yorgunu " isimli şarkının  birde akustik versiyonu bulunuyor. Çalışmada iki değerli aranjör müzisyen Tolga Kılıç ve Nurkan Renda 'nın  ayrıca birçok ünlü müzisyenin imzası var. 
 
İlk video klip, Burak Sesli yönetmenliğinde çalışma ile aynı adı taşıyan "Sevda Yorgunu" isimli şarkıya yapıldı. 
 
Arda Ayderman'ın fotografladığı ve medya iletişim sürecinin Artifeks Medya C.D.O. tarafından yürütüldüğü Nejat Çarkacı "Sevda Yorgunu" Karbonat Medya Production etiketi ile bütün sevda yorgunları için tüm müzik marketler ve dijital platformlarda yerini aldı. 

EtiketlerAnkara,Reklam
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Verilenlerden hangisi Osmanlı Cumhuriyeti filminin oyuncusu değildir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.