Ndiaye ve Fernando oyuna girince...

.
Nevzat Dindar .Tüm Yazıları
06 Ağustos Pazar 2017
Çok değil 1 hafta sonra lig başlıyor. Peki Galatasaray ne kadar hazır? Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin karşısında izlediğimiz takımın eksik noktalarından başlayalım... Sol stoperde Ahmet zayıf kalıyor. Bunu Östersunds maçlarında yaptığı hatalarla göstermişti. Dün de hatalarına devam etti. Denayer alınabiliyorsa alınmalı. 

Sol bekte Linnes yetersiz. Dün de yetersizdi. Carole zaten olmaz. Öyle ise takviye hemen gerekiyor. Yine hücum hattında bir türlü uçağı inmeyen Feghouli’ye ihtiyaç var. Belhanda ve Gomis ise zamanla form tutacak. Kaçırdıkları fırsatlara çok takılmamak gerek. Gomis’i bugünden ıslıklamak ise hayret verici! 
Dün ilk yarı ışık vermeyen tablo yeni transferler Ndiaye ve Fernando’nun sahaya girmesiyle ikinci yarı yerini umuda bıraktı. 
Ndiaye dinamo gibi. Koşuyor, bozuyor, topu alıyor ve dikine gidiyor. Yana ve geriye değil öne doğru hep.
Fernando ise soğukkanlı ve lider bir karakter olduğunu hissettirdi. Topla ilişkisi de gayet iyi. Dünkü yenilgiyi büyütmemek gerekir. Yoğun antrenmanlara ek olarak dünkü maça takım 130 km yol yaparak geldi ve dinlenemeden sahaya çıktı. Eksik parçalar tamamlandığında bu takım çok iş yapacak...
canlı skor
Şu an oynanan maç bulunmamaktadır.
Tüm maçlar için tıklayın