Nişan tamam, düğün yaza

Tanınmış mimarlardan Ali Cenk Eytemiz ile DEÜ Devlet Konservatuarı Piyano Bölümü Öğretim Üyesi Demet Eytemiz’in oğlu Jeofizik Mühendisi Can Eytemiz ile Taşımacılık şirketi sahibi Kadri Dikbaş ile tarih öğretmeni Figen Dikbaş’ın kızları Odyolog Melek Dikbaş evliliğe ilk adımlarını Crown Plaza’da attı.


Nişan tamam, düğün yazaNişan tamam, düğün yaza

ERAY ARPAŞİN DHA-EKREM?ÇAĞLAR Salihli DHA

Nişana aile yakınlarının yanında sanat, üniversite ve Lions camiasından çok sayıda davetli vardı. DEÜ Rektörü Mehmet Füzün ve Rektör Yardımcısı Hakkı Bahar ve eşi Zuhal Bahar, Devlet Opera ve Balesi Aytül Büyüksaraç ve eşi Serdar Büyüksaraç, davetliler arasındaydı. Üç yıl önce arkadaş ortamında tanışan çift düğünü yazın Çeşme’de yapacak.

Modern dansçılara alkış


Salihli Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Bale ve Modern Dans Topluluğu’nun, koreograf Kıymet Kebekbayeva yönetiminde hazırladığı özel gösterisi büyüledi. Belediye Şehir Tiyatrosu’nda yaklaşık 2.5 saat süren gösteride 150 öğrenci hünerlerini sergiledi. Bale ve Modern Dans Topluluğu özel gösterisini Salihli Belediye Başkanı Mustafa Uğur Okay ile eşi Selma Okay, meclis üyeleri ve davetliler izledi. Gösteride Çocuk Korosu, Gülmi Ustalar eşliğinde şarkılar da söyledi.

Milliyet iPhone uygulaması yenilendi.
Daha hızlı, daha canlı, en güncel! Yenilenen Milliyet.com.tr iPhone uygulamasını hemen indir!
iPad’i unutmadık!
iPad’inize özel Milliyet.com.tr uygulamasını ücretsiz indirmek için tıklayın.Yorum Yaz
20Yorum Başlığı:420Yorum: