Kanser, Kalp Krizi, Böbrek Yetmezliği… Ailenizi ve Kendinizi Korumanın Yolları

Beklenmedik bir şekilde oluşan kanser, kalp krizi ve böbrek yetmezliği gibi hastalık durumları… Laf arasında geçtiğinde bile insanları irkilten ve birkaç saniye düşündüren bu hastalıklardan kendinizi ve ailenizi nasıl koruyabileceğinizi biliyor musunuz? Hayır hayır, bahsettiğimiz sağlıklı beslenme, sigara ve alkolü bırakmak değil. Söz konusu sağlık olunca, özellikle de sizin ve ailenizin sağlığı olduğunda alınması gereken ufak tefek önlemlerin tek başına yeterli olmadığını biliyoruz. Peki, ne yapmalı? Aileniz hep yanınızda olsun

Aileniz, en kıymetlileriniz; hastalıkta ve sağlıkta her daim yanında olsun istedikleriniz; kıllarına bir zarar gelse içinizin gittiği, biraz solgun görünseler “Sağlığı yerinde mi acaba?” diye düşündükleriniz, en yakınlarınız… Onların başına hiç kötü bir şey gelsin istemez, hepsini korur kollarsınız. Hastalandıklarında yanında olur, elinizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışırsınız.


Ailenizi gerçek anlamda nasıl koruyabilirsiniz?

Silahşor veya Superman olsak hayat çok daha kolay olurdu, değil mi? Sevdiklerimiz bir tehlikeyle karşılaştığı sırada onlara kol kanat gerer, bıkmadan usanmadan kötülüklerle savaşırdık. Evet, böyle süper güçlerimiz yok belki ama zor anlarımızda yanımızda olacak pratik bir çözüm var: Ailem Yanımda Sigortası! İlk defa ailenizin tüm bireylerini tek bir sigortada birleştirmenizi sağlayan Ailem Yanımda Sigortası ile kanser, kalp krizi, inme, kronik böbrek yetmezliği gibi kritik hastalıklara karşı tüm sevdikleriniz koruma altında.

Tamamen sizin ve ailenizin ihtiyaçlarına göre bir hayat sigortası

Bir hayat sigortası düşünün ki; geçmiş ve şimdiki durum analizini ile gelecek öngörülerini sizin ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda değerlendirsin ve size "Kritik hastalıklarda karşı karşıya kalabileceğiniz riskleri biz üstlenelim ve gelin bu hastalıkları birlikte yenelim!” güvencesi versin. Ailem Yanımda Sigortası ile bu mümkün. 

 

Detaylı bilgi için tıklayınız 

 

 

 

“Benim de ailemin de sağlığı
fazlasıyla değerli” diyorsanız…

Ailem Yanımda Sigortası’na dâhil olmak çok kolay. 18-60 yaş arasında olmanız ve tanı, teşhis ya da tedavi aşamasında herhangi bir hastalığınızın olmaması yeterli. 
Peki, sizin ve ailenizin geleceğini düşünen
bu sigorta paketinin ücreti ne?

Ailem Yanımda Sigortası’nda prim tutarı sizin ve aile bireylerinizin yaşlarına ve tercih ettiğiniz teminat tutarına göre belirlenir. Alanlarında tecrübeli uzmanlar, aileniz ile birlikte aldığınız bu ürün ile size en uygun paketi sunar. 

NN Hayat ve Emeklilik ile Türkiye'de bir ilk! 

 

Detaylı bilgi için tıklayınız 

.