Kayseri

Yerel Haber
16 Kasım 2017 - 11:57

Nnyü Öğrencilerine Tübitak'tan Destek

KAYSERİ (AA) - Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencilerinin hazırladığı 3 proje daha TÜBİTAK tarafından kabul edildi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, NNYÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan 3 proje, TÜBİTAK Proje Destekleme Programı dahilinde kabul edildi.

NNYÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı, Beslenme ve Diyetetik Bölümü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Neriman İnanç, hazırlanan 3 ayrı projenin 2016 dönemi 2209-A Üniversite Öğrencileri Yurt İçi Araştırma Projeleri Destek Programı kapsamında TÜBİTAK tarafından desteklenmesine karar verildiğini bildirdi.

İnanç, Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin TÜBİTAK tarafın toplam 25 proje ile Türkiye'deki Beslenme ve Diyetetik Bölümleri içinde en fazla proje yürüten bölüm olduklarını kaydetti.KayseriYerel Seçim Sonuçları

Kayseri Hava Durumu

-2°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.