Ege

12.09.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 12.09.2018-1:30

Nostalji dolu 30. yaş kutlaması

Migros, İzmir’de 1988 yılında açtığı ilk mağazası olan Bostanlı’da gerçekleştirdiği etkinlikte müşterilerine nostaljik bir gün yaşattı.

Sitene Ekle

Migros, İzmir’de 1988 yılında açtığı ilk mağazası olan Bostanlı’da gerçekleştirdiği etkinlikte müşterilerine nostaljik bir gün yaşattı. Mağazanın 30 yıllık çalışanları, sandıklardan 30 yıl önceki kıyafetlerini çıkartarak müşterilere hizmet etti. Markaya duydukları güvenin ve sevginin bir simgesi olarak çalışanlara teşekkür plaketi de verildi. 

‘Yeni mağazalar açılacak’

Bölgede 9234 kişiye istihdam sağladıklarını belirten Migros Ticaret A.Ş. Perakende Operasyonları İcra Kurulu Üyesi Fuat Yanar, Ege’de 585 olan mağaza sayısını önümüzdeki sürekçe artırmayı hedeflediklerini açıkladı. Yanar, “Ege’nin topraklarında doğup büyüyen Tansaş’ın ardından geçen yıl uluslararası deneyime sahip Kipa’yı da kanatlarımız altına aldık. Ege’den aldığımızı Ege’ye veriyoruz. Müşterilerimiz tüm bu nedenlerle bizi tercih ediyor” dedi. İEF’nin 7 yıldır sanatçı sponsoru olan Migros, fuarda kurduğu Migros Sokağı’nda 30. yılını ücretsiz etkinlik ve konserlerle kutluyor. 13 Eylül’de Berkay, 14 Eylül’de Gülşen ve 15 Eylül’de Fettah Can, Çim Konserleri’nde sevenleriyle buluşacak. 


Etiketler: İzmir, gülşen, Migros
Bir futbol maçında takımların kaçar oyuncu değiştirme hakkı vardır?
A
2
B
3
C
4
D
1
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.