Gündem
03.06.2013 - 13:25 | Son Güncelleme: 03.06.2013-16:27

NTV binası önünde protesto

Gezi parkı proteslarıyla başlayan süreçteki yayınlarla ilgili olarak medyaya da tepki gösteren protestocu gruplar zaman zaman bu tepkilerini bazı medya kuruluşlarının önünde gösterdi. Dün Habertürk televizyon kanalı binasının önünde medyaya yönelik tepki nedeniyle toplanan gösterici grupları bugün de NTV'nin Maslak'taki binası önünde protesto amaçlı toplandı. NTV televizyonu saat 13.00 teki haber bülteni içinde binanın önündeki göstercileri ve tepkilerini canlı yayınla ekranına yansıttı.

Yaklaşık 3 bin kişilik grup Maslak'ta Doğuş Medya Grubu'nun binasının önünde bir protesto gösterisi düzenledi.

Eylemcilerin yeni adresi ise Sabah Gazetesi oldu. Balmumcu'daki Sabah Gazetesi binası önünde toplanan kalabalık gazeteyi protesto ediyor.

Sitene Ekle

 
Taksim Gezi Parkı eylemleri ve medyanın suskunluğu izleyicilerin tepkisini çekmeye devam ediyor.

Önceki gün Başbakan Erdoğan'ın röpoortajının yayınlandığı saatlerde Habertürk önünde düzenlenen protesto gösterilerinin ardından bu kez de yaklaşık 3 bin kişilik grup Maslak'ta Doğuş Medya Grubu'nun binasının önünde bir protesto gösterisi düzenledi.

Maslak sanayi sitesi civarında çalışan ve öğlen yemeği için paydos eden işçiler ile plazaların  beyaz yakalı çalışanlarının katıldığı eylemde "Artık hiç bir şey olmamış gibi davranamazlar", "Parasını versek bize de haber yapar mısın NTV!", "Bu da mı haber değil NTV", "Satılmış medya", "Her yer taksim her yer direniş" gibi sloganlar attı.

NTV'nin muhtemel izleyicisi ve hedef kitlesi olan plaza çalışanlarının eylemi sosyal medyada da çok büyük ilgi görüyor. Twitter aracılığı ile örgütlenen eylemciler bir yandan da eylem anından çektikleri görüntüleri paylaştı.

İşte merkez medyanın vermekten kaçındığı, ancak sosyal medyadan derlediğimiz fotoğraflar ile NTV protestosu.

 

 


Etiketler: NTV, gösteri, protesto
Bilgi YarışmasıKabadayı Ali Osman'ın eski günlerine veda ederek; oğlunu ve sevgisini koruma mücadelesini anlatan film hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.