Nur Yerlitaş'ın son hali düşmanlarını bile düşündürmeli

Nur Yerlitaş son günlerde zor zamanlardan geçiyor. Son günlerde derken, yaklaşık 1 yıllık periyottan bahsediyorum. Beyin kanseri teşhisi konan Nur Yerlitaş, ağustos ayında ameliyat olmuştu. Dün sosyal medyaya yansıyan son hali ise şaşırttı...

Nur Yerlitaş'ın son hali düşmanlarını bile düşündürmeli

"Sevgili Nurella'mız bizimle"

"Sevgili Nurella'mız bizimle"

Ameliyat sonrasında bir süre ortalarda görünmeyen Nur Yerlitaş, önceki gün bir davete katıldı. Fatih Ürek de onun bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaşıp altına "Sevgili Nurella'mız bizimle" yazdı.

Nur Yerlitaş'ın kısacık saçları ve aşırı zayıf hali elbette şaşkınlık yarattı, sosyal medya kullanıcıları elden ele bu fotoğrafı paylaştı.
 

Hislerimiz karışık

Hislerimiz karışık

Nur Yerlitaş'a hislerimiz memleket olarak oldukça enteresan. Bu sadece son döneme özgü değil.Nur Yerlitaş 'Nurella' kimliğiyle önemli bir televizyon figürüne dönüştüğü ilk andan itibaren 'ilişki durumumuz karışık' onunla.

Fanatikleri var, toz kondurmuyorlar Nurella'ya. Onu sarıp sarmalıyorlar sevgileriyle.

Bir türlü onu beğenmiyorlar

Bir türlü onu beğenmiyorlar

Bir de oldukça enteresan bir kitle de var. Nur Yerlitaş ne yaparsa yapsın bir türlü kendisini onlara beğendiremiyor -ki Yerlitaş'ın böyle bir zorunluluğu yok- sürekli o kitle tarafından hunharca eleştiriliyor.

Çoğunlukla bu eleştirilerin haddini aşan, kırmızı çizgiden taşan bir tarafı da oluyor.
 

Çok fazla malzeme verdi

Çok fazla malzeme verdi

İşte bu gruba Nur Yerlitaş son dönemde o kadar çok malzeme verdi ki, haliyle Nurella antipatikliği tavan yapmış durumda.


Önce sosyal medyadaki canlı yayın kazaları, akabinde Hadise'ye yönelik gereksiz açıklamalar derken, büyük bir Nur Yerlitaş fobisi oluştu. Hem de durduk yerde!

Kendisini müdire hanım olarak görüyordu

Kendisini müdire hanım olarak görüyordu

Halbuki bunların hiçbirine gerek yoktu. Nur Yerlitaş'ı sezonlarca 'İşte Benim Stilim'de izledik. Bu program öncesinde gereksiz havalı olduğunu düşünenler ve onu bir kategoriye dahil edenler ne kadar yanıldıklarını da anladı.

Nur Yerlitaş, 'İşte Benim Stilim'i bir kız koleji, kendisini de okulun müdire hanımı olarak düşünüyordu.
 

Onun hayatındaki en önemli şey sevgi

Onun hayatındaki en önemli şey sevgi

Anne özlemi, yakınlarına olan bağlılığı ve bağımlılığı ve daha da önemlisi sevgi arsızlığını görmemek için kör olmak gerekir.

Programa ara verdiği dönemde hastalıklarıyla uğraştı, sonra yine kaldığı yerden devam etmeye çalıştı, ancak yine tıkandı. Nur Yerlitaş da Türkiye'nin nevi şahsına münhasır isimlerinden. Onu öyle kabul etmek gerekiyor.

"O da öyle" demek lazım

"O da öyle" demek lazım

Hatalar yapsa da, birçoklarına 'ters' gelen talihsizliklere imza atsa da yine de "O da öyle" demek gerekiyor. Açın bakın geçmişindeki hallerine, kadın kendisiyle dalga geçiyor yahu.

Bu ne büyük bir meziyet, farkında mıyız? Kendisiyle dalga geçen insanın niyeti sorgulanmamalı.

Bu erdeme sahip olanlara ayrıcalıklı davranalım demiyorum, diyorum ki, herkes hata yapabilir. 

Daha ince düşünmeliyiz

Daha ince düşünmeliyiz

Nur Yerlitaş'a acımasızca davranmak yerine birazcık da adaletli davranmak, az biraz daha incelikli düşünmek lazım. Onu simsiyah saçlarıyla, hafif toplu sevimli halleriyle tanıdık. Şimdi kısacık saçları ve aşırı kilo kaybetmiş haliyle görmek...

Gerçekten içiniz cız etmiyor mu? O artık affedilmeyi gerçekten hak ediyor. Nur Yerlitaş'ın son hali düşmanlarını bile düşündürmeli...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak