Gündem
11.04.2013 - 07:07 | Son Güncelleme: 11.04.2013-7:09

O görüntüleri sızdıran bulundu

Galatasaray Basketbol takımı koçu Engin Ataman ile yaşam koçu Şeyda Coşkun'un görüntülerini sızdıran kişi tespit edildi.

Sitene Ekle

Galatasaray basketbol takımın koçu Engin Ataman ile yaşam koçu olan Şeyda Coşkun’ un güvenlik kamera görüntülerinin basına sızması sonrası Polat İstanbul Otel’ den basın açıklaması geldi.

Şirket adına açıklama yapan Avukat Erdal Özyıldırım; “Renaissance Polat İstanbul Hotel’in müşterilerinden Ergin Ataman’ın (29 Mart 2013) oteldeki görüntülerinden yola çıkarak müvekkilim işletmesi hedef alınmıştır. Gizli olması gereken bu görüntülerin basına yansımasının hizmet kusuru olduğu gösterilerek, otelimizin ticari itibarını zedeleyen ve otelimizin güvensiz bir otel olduğunu vurgulayan yayınlarda bulunulmuştur.

 Bilinmesini isteriz ki, otelimiz, 1993 yılından bu yana (20 yılın üzerinde) faaliyette bulunan ve uluslararası beş yıldızlı otel standartları ile yönetilen bir markadır.

Otelimiz son olay hariç, bunun gibi bir oluşum veya buna benzer bir olayın muhatabı olmamıştır.

 Yanlış ve ticari itibarımızı zedeleyen davranış ve yayınlara son verilmesi açısından, yayın kuruluşlarımız aracılığı ile yayınlanması için işbu basın açıklaması yapılmak ihtiyacı ve zorunluluğu duyulmuştur” dedi.

“Yapılan araştırmalar sonucunda, basın açıklamasına konu olan kişileri hedef alan görüntülerin, maalesef otel güvenlik müdürü tarafından, 31 Mart 2013 Pazar günü flash belleğe alınarak, aynı gün otelimiz dışında Yeşilköy’de, aracı ile bekleyen bir kişiye teslim etmesi yoluyla 3. kişilere ve basına ulaştırıldığı anlaşılmıştır.

Olayın aydınlanması üzerine, oluşan kesin kanaatle, görevini kötüye kullandığı tespit edilen ve Güvenlik Müdürü’nün görevine 09.04.2013 günü son verilmiş, işyeri ile ilişiği kesilmiştir.

Yazılı ve görsel basına yansıyan görüntülerin, otel güvenlik müdürü tarafından 3 kişilere verilmesi sadece bu çalışanca gerçekleştirilen bir eylemdir. Olay, 20 yıllık faaliyeti içerisinden örneği olmayan nitelikteki münferit bir olaydır. Bu münferit olay nedeniyle, işveren müvekkilim şirketse gerekeni yapmıştır. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte de müvekkil şirket otelinin özenli olduğu, gizlilik kurallarına aykırı hareket edenleri affetmeyeceği bilinmelidir.”


100.000$ Sanal Para ve Eğitim Rehberi ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! 2017 Yılı 2.Çeyrek Kâr/Zarar Oranı: %29 / %71


Bilgi YarışmasıOsmanlı devletinde padişahın verdiği uyulması gerekli hükümleri taşıyan yazılı buyruk nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hızır Acil servisimizin telefon numarası kaçtır?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX