Magazin
09.02.2013 - 14:06 | Son Güncelleme: 09.02.2013-16:39

O halde bir erkeği nasıl döverim

Türkiye güzeli Ceren Hindistan, kendisine fiziksel şiddet uyguladığı için ayrıldığını açıkladığı Kasımpaşaspor'da top koşturan Özer Hurmacı'nın "Asıl ben şiddet gördüm" şeklindeki iddiasına tepki gösterdi.

Sitene Ekle
O halde bir erkeği nasıl döverim

MİLLİYET MAGAZİN SERVİSİ

Hurmacı'nın kavga sırasında kendisini darp ettiği için vücudunda kırıklar olduğu ve tendonlarının yırtıldığını belirten Hindistan "O halde bir erkeğe nasıl şiddet uygulayabilirim?" diyerek duruma isyan etti. Hindistan'ın avukatı Levent Turgut Karakoç ise "Müvekkilim Ceren Hindistan olayın hemen ardından yetkili sağlık kuruluşlarından rapor almıştır. Zaten olayın görüntüleri güvenlik kayıtlarında vardır. Müvekkilimin tendonlarında yırtılma ve vücudunda eziklik var. Bunlar raporlarla onaylanmıştır. Bu şartlar dahilinde kendisinin bir erkeğe şiddet uygulaması mümkün değildir. Ortaya atılan iddialar onur kırıcıdır. Olay yargıya intikal etmiştir, adalet yerini bulacaktır" açıklamasını yaptı.

 

 
 
Etiketler: haber, haberler, özer hurmacı,
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıDepremle birlikte oluşan deniz dalgasına ne ad verilir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Esnek olmalıyızBugün ne yapılabilir ? Bugün Başak burcunda ilerleyen Ay bir iş konusunun önem kazanabileceğini ve daha çalışkan olmak gerektiğini anlatıyor.
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.