TeknolojiRSS
20.03.2014 - 14:41 | Son Güncelleme: 20.03.2014-17:54

O Hayat Benim 6. Bölüm Fragmanı İzle (O Hayat Benim Yeni Bölüm İzle)

O Hayat Benim 6. Bölüm fragmanı izle. Fox Tv'nin sevilen dizisi O Hayat Benim 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. O Hayat Benim yeni bölümde neler yaşanacak? Seyirci kitlesini her geçen gün arttıran dizi O Hayat Benim 6. Bölüm ile yine fark yaratacak. O Hayat Benim 6. Bölümde heyecan dolu dakikalar yaşanacak. O Hayat Benim 6. Bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları Milliyet.com.tr'de (O Hayat Benim izle)

Sitene Ekle
O Hayat Benim 6. Bölüm Fragmanı İzle (O Hayat Benim Yeni Bölüm İzle)

O Hayat Benim 6. Bölüm fragmanı izle. Fox Tv'nin sevilen dizisi O Hayat Benim 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. O Hayat Benim yeni bölümde neler yaşanacak? Seyirci kitlesini her geçen gün arttıran dizi O Hayat Benim 6. Bölüm ile yine fark yaratacak. O Hayat Benim 6. Bölümde heyecan dolu dakikalar yaşanacak. O Hayat Benim 6. Bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları Milliyet.com.tr'de (O Hayat Benim izle)

6. Bölüm Özeti
 
Bölüm Tarihi: 23/03/2014 
 
Mehmet Emir'in emniyete cagrilmasi uzerine Atahan Konağı karışır. Sebep oldukları haksizliklar yüzünden İlyas mahvolurken Nuran’ın tek derdi polisin kendilerine bulasmamasidir. ancak cember giderek daralmaktadır.
 
Bu arada Bahar ve Ateş arasında filizlenen duygular, Efsun'un sinsi oyunlari yuzunden daha bastan bozulma tehlikesindedir. Bahar'a gelen cicekler iki genc arasindaki ilk kiskanclik kavgasini tetikler. Efsun planlari ise yaradigi icin mutludur.
 
O Hayat Benim 6. Bölüm Fragmanı
 
 
5. Bölüm Özeti
 
Bölüm Tarihi: 16/03/2014 
 
Ateş’le Efsun’u sarmaş dolaş gören Bahar, Ateş’e soğuk davranmaya başlar. Hiçbir suçu olmasa da Ateş’in durumu izah etmesi güçtür. Osman amcası Yusuf’un öldürüldüğünden emindir.
 
 
İlyas vicdan azabıyla teslim olmak ister. Bahar’ın hakkı olan hayatı artık ona vermenin zamanı gelmiştir. Nuran ise kocasının çenesini kapatmak için her şeyi yapmaya hazırdır.
 
Başlarda umursamasa da Bahar’ın şirkette çalışması Efsun’un canını sıkmaya başlar. Ateş ve Bahar’ın her dakika birlikte olmaları onu iyice kıskandırır. İkisinin arasına birini sokmalıdır mutlaka.
 
Ateş intikam planları yaparken Efsun da boş durmaz. Ne ‘hayat’ını ne de Ateş’i Bahar’a kaptırmayacaktır.
 

O Hayat Benim 5. Bölüm Fragmanı

 

 

 

O Hayat Benim 4. Bölüm Özeti

Bahar’ın dedesi Yusuf’un hayaleti aileyi adım adım takip etmektedir. Ortalıktan kaybolan amcasının izini süren Osman, İlyas ve Nuran’ı yeni taşındıkları müştemilatta bulur.

Nuran korku içinde foyalarının meydana çıkmaması için çırpınır. Efsun’un tek derdi ise ‘hayatını’ kimseye kaptırmamaktır. Annesine bile…

 

O HAYAT BENİM 4. BÖLÜM FULL İZLE

 

Ancak yeni hayatına alışmak da onun için kolay olmayacaktır...

Ateş ise Bahar’ı tanıdıkça genç kıza doğru çekilir, kafası karışır. Genç adam yüreğinde ilk kez alevlenen aşkla, yıllardır beslediği intikamın arasında kalacaktır.

O Hayat Benim 4. Bölüm 1. Fragman

 

O HAYAT BENİM 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

Efsun’a yaptırılan DNA testlerinin sonuçları gecekondunun ortasına bomba gibi düşer. Sonuç, başta Bahar olmak üzere herkesin hayatını geri dönüşsüz biçimde değiştirecektir.

 

Nuran, nihayet fakir mahalleden kurtulup konağa gitme hayali ile eşyaları toplar, ancak olaylar istediği gibi gitmez. Hırsları, Nuran’ı öz kızı Efsun’la karşı karşıya getirecektir.

Bu arada konakta herkes diken üstündedir, hayatlarını hiç tanımadıkları bir kızla paylaşmak zorunda mı kalacaklardır? Ve diğer tarafta Ateş, Mehmet Emir’i mahvetmek için kızını kullanmaya karar verir. Ateş’in intikam planı hem Efsun’u hem de Bahar’ı etkileyecektir.

 

O HAYAT BENİM SON BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

 

O HAYAT BENİM 3. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


O Hayat Benim Dizisinin Konusu:
Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık olan iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf ise evlenmelerine karşı çıkar. Yusuf, O Hayat Benim dizisinde kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır. Bunun üzerinde Mehmet Emir’e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Ardından Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur. Bunun yanında Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. O Hayat Benim dizisinde Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

O Hayat Benim dizisinin kadrosunda Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Süleyman Atanısev yer alıyor. Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği O Hayat Benim dizisinin yönetmenliğini Merve Girgin, senaristliğini ise Yelda Eroğlu ve Gül Abus Semerci yapıyor. Dizinin müzikleri ise Cem Tuncer'den.

 O Hayat Benim Full Dizi İzle (1. bölüm full dizi izle)

 

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

 

O Hayat Benim dizisinin 23 Şubat'ta yayınlanan bölümünde Mehmet Emir, yıllar sonra kavuştuğu kızını alıp götürmek istedi. Ancak Efsun onun kendisi için bir yabancı olduğunu söyleyip reddetti. Nuran kızının bu fırsatı tepmesi karşısında öfkeden deliye döndü. Oysa O Hayat Benim son bölümde Efsun'un planı kendisini ağırdan satmaktı. Efsun'un zengin bir adamın kızı olduğu haberi mahalleye bomba gibi düştü. O Hayat Benim 2. bölümde Alp anında Bahar'ı sildi ve bütün ilgisini Efsun'a döndürdü. Oysa Efsun'un zengin hayata geçmesinin önünde O Hayat Benim son bölümde dağ gibi bir engel vardı. Hülya'nın istediği DNA testi... Ve hayatının elinden alındığının farkında olmayan Bahar, O Hayat Benim 2. bölümde Ateş'e karşı kıpırtılar hissetmeye başladı. Ateş de sırlarına rağmen Bahar'dan hoşlanmaktan kendini alamadı.

 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Kırpık, Açıkgöz, Edi ve Büdü'nün yaşadığı sokağın adı?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX